Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sporten met Monkey Moves!

Monkey Moves nu ook in Almere! Lekker sporten en bewegen voor dreumes, peuter, kleuter en basisschoolkids

Monkey Moves nu ook in Almere!

Maar wat maakt Monkey Moves nou uniek?

Kinderen goed leren bewegen, daar gaan ze voor bij Monkey Moves. Sport hét middel om kinderen fit en zelfredzaam te maken. Zo kunnen zij zich ontwikkelen tot volwaardige kleine apekoppen die steeds weer nieuwe stappen durven te zetten, nieuwe dingen leren en met een positief zelfbeeld de wereld ontdekken.

In het multisport programma zal om de drie weken een nieuwe sport behandeld worden, over een jaar heeft een kind 11 verschillende sporten mogen ervaren. Naast de specifieke sport die behandeld wordt zal er elke les een klim en klauter parcour aanwezig zijn. Het parcour lokt het spontaan bewegen van het kind uit en het leert zo zelfstandig, dan wel onder begeleiding van ouder of professional verschillende motorische vaardigheden eigen te maken.

Middels sportieve activiteiten, passend bij de sociale- en motorische vaardigheden van de verschillende leeftijdsgroepen, wordt de brede motorische ontwikkeling gestimuleerd van je apekop en wordt jij als ouder geholpen met dit stukje van de opvoeding.

Voor locaties, lestijden of meer informatie ga je snel naar de roze websitebutton!

Op onze er op uit pagina kun je super leuke activiteiten vinden gedurende het hele jaar door!

Monkey Moves

Openingstijden zie website via de roze button!
Prijs Proefles : GRATIS
Periode kaart : € 11,00 / lesweek
Jaarlidmaatschap : € 35,00 / maand
Mail direct

Mail direct naar Monkey Moves

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x low budget uitjes in Flevoland

Een gezellige middag met de kinderen hoeft gelukkig niet duur te zijn. Veel favoriete uitjes in Flevoland voor de kleintjes zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een lijstje met leuke, low-budget kinderactiviteiten voor jullie verzameld!

 

Gratis uitjes in en om Lelystad, Dronten, Emmeloord en Zeewolde

Eropuit met de kids kan ook helemaal voor niets! In Lelystad barst het van de leuke activiteiten die niks kosten. Kidsproof heeft een aantal leuke gratis activiteiten op een rijtje gezet voor alle ouders die wat centjes willen besparen. En natuurlijke beleven de kids weer een dagje vol avontuur en plezier! Hoeveel ga jij er uitproberen?

Gratis uitjes in Almere

Eropuit met de kids kan ook helemaal voor niets! In Almere barst het van de leuke activiteiten die niks kosten. Kidsproof heeft een aantal leuke gratis activiteiten op een rijtje gezet voor alle ouders die wat centjes willen besparen. En natuurlijke beleven de kids weer een dagje vol avontuur en plezier! Hoeveel ga jij er uitproberen?

30x met kids Valentijnsdag vieren

Het is bijna Valentijnsdag! Op 14 februari vieren we de liefde en dat laten we natuurlijk niet zomaar voorbij gaan. Met liefde verzamelden wij weer een heleboel inspiratie!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief