Sporten met Monkey Moves!
Monkey Moves nu ook in Almere! Lekker sporten en bewegen voor dreumes, peuter, kleuter en basisschoolkids
Monkey Moves nu ook in Almere!
Maar wat maakt Monkey Moves nou uniek?
Kinderen goed leren bewegen, daar gaan ze voor bij Monkey Moves. Sport hét middel om kinderen fit en zelfredzaam te maken. Zo kunnen zij zich ontwikkelen tot volwaardige kleine apekoppen die steeds weer nieuwe stappen durven te zetten, nieuwe dingen leren en met een positief zelfbeeld de wereld ontdekken.
In het multisport programma zal om de drie weken een nieuwe sport behandeld worden, over een jaar heeft een kind 11 verschillende sporten mogen ervaren. Naast de specifieke sport die behandeld wordt zal er elke les een klim en klauter parcour aanwezig zijn. Het parcour lokt het spontaan bewegen van het kind uit en het leert zo zelfstandig, dan wel onder begeleiding van ouder of professional verschillende motorische vaardigheden eigen te maken.
Middels sportieve activiteiten, passend bij de sociale- en motorische vaardigheden van de verschillende leeftijdsgroepen, wordt de brede motorische ontwikkeling gestimuleerd van je apekop en wordt jij als ouder geholpen met dit stukje van de opvoeding.
Voor locaties, lestijden of meer informatie ga je snel naar de roze websitebutton!
Op onze er op uit pagina kun je super leuke activiteiten vinden gedurende het hele jaar door!
Monkey Moves
Openingstijden
zie website via de roze button!Prijs
Proefles : GRATISPeriode kaart : € 11,00 / lesweek
Jaarlidmaatschap : € 35,00 / maand
Lijstjes voor Flevoland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Samen met je kids de bomen in bij de Fun Forest klimbossen
Zijn jouw kinderen dol op klimmen, klauteren en een beetje gezonde spanning? Dan hebben wij een superleuke tip! Wij gingen op avontuur bij een klimbos van Fun Forest en heel eerlijk... wij hadden niet verwacht dat we zóveel zouden lachen. En het gaf een flinke boost aan ons zelfvertrouwen.
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.
Ontdek gamen in de buitenlucht bij Fort Vertier
Onze Kidsproof-reporters (7 en 9 jaar) hebben Fort Vertier vlakbij Harderwijk getest. Gamen in de buitenlucht waarbij je direct iets te weten komt over de Romeinen die hier vroeger hebben gewoond.