Lunchen of dineren
Bij Moellies in Dronten kun je ontbijten, lunchen, dineren of en genieten van een high tea.
Moellies is een gezellige horecazaak waar je de dag vroeg en goed kunt beginnen met een lekker ontbijt, waar je kunt genieten van een goede kop (h)eerlijke koffie met een stuk gebak uit eigen keuken, een goede en lekkere lunch of diner kunt gebruiken en tot slot lekker kunt loungen op een bank rond de open haard.
Op de lunchkaart staan 2 speciale kindergerechten. Verder is er een kinderhoekje met leuk speelgoed waar de kinderen zich heerlijk vermaken!
Klik op de websitebutton voor nog meer informatie! Meteen een bericht sturen kan natuurlijk ook!
Meer fijne restaurants met kinderen vind je natuurlijk in ons overzicht!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Kinderboekenweek 2026 in Almere: Spot aan!
Van 30 september tot en met 11 oktober 2026 staat De Nieuwe Bibliotheek in Almere helemaal in het teken van de Kinderboekenweek. Het thema is Spot aan! en dat betekent verhalen over podiumbeesten, optredens en plankenkoorts. Jullie ontdekken samen hoe boeken tot leven komen met theater, muziek, film en creatieve workshops. Een fijne reden om er in de Kinderboekenweek samen op uit te gaan!