Lunchen of dineren
Bij Moellies in Dronten kun je ontbijten, lunchen, dineren of en genieten van een high tea.
Moellies is een gezellige horecazaak waar je de dag vroeg en goed kunt beginnen met een lekker ontbijt, waar je kunt genieten van een goede kop (h)eerlijke koffie met een stuk gebak uit eigen keuken, een goede en lekkere lunch of diner kunt gebruiken en tot slot lekker kunt loungen op een bank rond de open haard.
Op de lunchkaart staan 2 speciale kindergerechten. Verder is er een kinderhoekje met leuk speelgoed waar de kinderen zich heerlijk vermaken!
Klik op de websitebutton voor nog meer informatie! Meteen een bericht sturen kan natuurlijk ook!
Meer fijne restaurants met kinderen vind je natuurlijk in ons overzicht!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x de lekkerste ijssalons in Flevoland!
Als de zon schijnt (en stiekem ook als 'ie niet schijnt) is een ijsje altijd een goed idee! Heerlijk verfrissend op die warme dagen en supergezellig om samen met de kids van te genieten. Wij hebben de leukste ijssalons in Flevoland voor je verzameld, van Almere en Lelystad tot Urk! Waar ga jij dit weekend een ijsje eten?
Tips voor de avondvierdaagse
Ik heb een pohotje met vettt! Al op de tafel gezet.....Het is weer avondvierdaagse tijd en dat betekent een drukke periode voor kids maar ook voor ouders!
Het regent? 40 leuke dingen om thuis te doen met kinderen
Wat doe je met de kinderen als het regent? Geen zorgen, vervelen is verleden tijd! Met deze 40 leuke en creatieve activiteiten voor binnen, kunnen jullie gezellig samen tijd doorbrengen, zelfs als het buiten guur en koud is. Van knutselen en koken tot spannende spelletjes en verhalen vertellen – voor ieder wat wils. Ideaal voor die herfst- en winterdagen die uitnodigen om binnen te blijven. Wat gaan jullie vandaag doen?