Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ibu Spekkoek

Zin in iets lekkers? Haal eens een spekkoek op een stokje! Dat kan bij Ibu Spekkoek TO Go in Almere!

Ken je dat? Mama mag ik een ijsje? Maar om nou altijd maar ijsjes te geven?

Nu is er echt een heel tof en super lekker alternatief! Een spekkoek op een stokje met daarover heerlijke chocolade en een topping naar keuze. Echt om je vingers bij af te likken!

Na deze verrukkelijke ervaring gaan je kids alleen nog maar naar spekkoek vragen!

Als je op de roze websitebutton klikt kun je precies vinden waar ze zitten in Almere.

Je kunt ook de spekkoek online bestellen voor thuis.

TIP: neem ook eens een kijkje op onze zorg- en opvoedingspagina.

Ibu Spekkoek

Cinemadreef 152

1325 EP Almere

Openingstijden Maandag: 12:00 – 21:00
Dinsdag t/m vrijdag: 10:00 – 21:00
Zaterdag: 10:00 – 17:00
Zondag: Gesloten
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Ibu Spekkoek

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Flevoland

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x de lekkerste ijssalons in Flevoland!

Als de zon schijnt (en stiekem ook als 'ie niet schijnt) is een ijsje altijd een goed idee! Heerlijk verfrissend op die warme dagen en supergezellig om samen met de kids van te genieten. Wij hebben de leukste ijssalons in Flevoland voor je verzameld, van Almere en Lelystad tot Urk! Waar ga jij dit weekend een ijsje eten?

Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf

Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.

Strandjes in Flevoland

Zon, water en strand, een super combinatie met dit weer! In Flevoland zijn er genoeg strandjes, waterspeeltuinen, peuterbaden, buitenzwembaden en zwemplekken. Wij hebben ze voor je op een rij gezet!

Tips voor de avondvierdaagse

Ik heb een pohotje met vettt! Al op de tafel gezet.....Het is weer avondvierdaagse tijd en dat betekent een drukke periode voor kids maar ook voor ouders!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief