Biefstuk eten bij Loetje
Heerlijke biefstuk eten bij Loetje in Almere Stad!
Loetje bakt nu in Almere ook de lekkerste biefstuk!
Wat kunnen we hier nog meer over zeggen? Loetje is gewoon een begrip en wij raden aan om gewoon eens daar te gaan eten als je super lekkere biefstuk wilt eten!
Wist je dat je nu ook bij alle Loetje’s de lekkerste biefstuk kunt afhalen?
Via de roze websitebutton wordt je helemaal op de hoogte gehouden van de laatste informatie!
Vooraf eerst lekker shoppen in Almere Stad? Dat is een heel goed idee en wij hebben de leukste shopadresjes voor je op een rijtje gezet!
Loetje
Almere
Openingstijden
7 dagen in de week geopend alleen op reserveringPrijs
zie website voor prijzen
Mail direct
Telefoonnummer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spelletjes in de sneeuw
Hoera, het sneeuwt! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen in de sneeuw. In deze blog vind je de leukste spelletjes voor nog meer sneeuwpret!
DIY: Zo maak je zelf sneeuw!
Is de sneeuw weg? Dan maak je het toch gewoon zelf!? Aan al die sneeuwpret van de afgelopen dagen komt helaas ook weer een einde. En dan is het jammer dat de sneeuw weg is. Maar gelukkig kun je het ook zelf maken! Dit doe je eenvoudig met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!
5x de mooiste wandelingen in de sneeuw met kinderen
Buiten spelen, knisperende sneeuw onder je schoenen én heerlijke rode blosjes van de frisse buitenlucht… sneeuw maakt een wandeling extra bijzonder! In Flevoland zijn verrassend veel plekken waar je met kinderen prachtig kunt wandelen als het wit is. Trek de laarzen alvast aan, want dit zijn de leukste sneeuw-wandelplekken voor jou en je kids.