Snackbistro De Dirigent
Snackbistro De Dirigent is een fijne plek waar je kunt kiezen tussen cafetariasnacks of gezonde salades.
Snackbistro: Een bijzonder concept dat het midden houdt tussen een luxe cafetaria een bistro en een lunchroom.
In Snackbistro kunnen klanten kiezen uit klassieke cafetariasnacks maar ook gezondere opties als salades, belegde broodjes en andere maaltijden.
Voor meer informatie ga je naar de website via de roze websitebutton.
Loop je ergens tegenaan in de opvoeding van je kind(eren)? Neem eens een kijkje op onze pagina die geheel in het teken staat van opvoeding!
Snackbistro De Dirigent
Rimsky-Korssakovweg 41
1323 LP Almere
Openingstijden
Ma- 11:00- 23:00Di- 11:00- 23:00
Wo- 11:00- 23:00
Do- 11:00- 23:00
Vr- 11:00- 23:00
Za- 11:00- 21:00
Zo- 12:00- 21:00
Prijs
zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x de lekkerste ijssalons in Flevoland!
Als de zon schijnt (en stiekem ook als 'ie niet schijnt) is een ijsje altijd een goed idee! Heerlijk verfrissend op die warme dagen en supergezellig om samen met de kids van te genieten. Wij hebben de leukste ijssalons in Flevoland voor je verzameld, van Almere en Lelystad tot Urk! Waar ga jij dit weekend een ijsje eten?
Tips voor de avondvierdaagse
Ik heb een pohotje met vettt! Al op de tafel gezet.....Het is weer avondvierdaagse tijd en dat betekent een drukke periode voor kids maar ook voor ouders!
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.