Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Koffiehuis The People

The People: Een nieuwe plek voor ouders en kinderen in Almere-Buiten

Gerry en Sipke hebben enkele weken geleden een koffiezaak geopend in Almere-Buiten, maar het begon allemaal 7 jaar geleden in Amsterdam-Zuidoost.

Zeven jaar geleden zagen Gerry en Sipke dat er in de Bijlmer te weinig verbinding was tussen mensen. Datzelfde zien ze nu ook in Almere. “Mensen zijn te veel op zich zelf”, vindt Gerry. Toen zijn ze vrijwillig jeugdwerk gaan doen in buurthuizen, om een veilige plek te creëren waar tieners zichzelf konden zijn. Coaching stond centraal, om de jongeren een stukje hoop te geven.

Nu Gerry en Sipke allebei in Almere wonen, voelde ze opnieuw de energie om iets voor de stad te betekenen. Het thema is opnieuw verbinding en een thuis creëren, maar het ziet er helemaal anders uit: het is een specialty koffiezaak! Ze hebben het voormalig SNS kantoor op het Globeplein in Almere Buiten helemaal zelf verbouwd met hun eigen spaargeld.

Ze hopen dat hun koffie en zelfgebakken bananenbrood mensen trekt om samen te komen en verbinding te zoeken. “We moeten meer met onze buren en stadsgenoten in gesprek over alle normale dingen in het leven, dat is hoe een stad tot leven komt”, vertelt Sipke, die zijn halve straat over de vloer had tijdens zijn housewarming in de Landgoederenbuurt een paar maanden geleden.

“We noemen het The People, omdat het om de mensen gaat,” legt Gerry uit. “We willen dat mensen zich thuis voelen.” Ouders komen hier met hun kinderen naar de knusse speelhoek, terwijl ze even een momentje samen hebben. Thuiswerkers komen een paar uurtjes werken om wat aanspraak te hebben tijdens hun dag. Vrienden komen samen voor goede gesprekken, en anderen stoppen een boek te lezen.

Kom langs bij The People in Almere-Buiten voor een kop koffie, een gezellig praatje en een plek waar iedereen zich thuis voelt. Of je nu wilt werken, spelen met je kinderen, of gewoon even wilt ontspannen, je bent altijd welkom!

Voor meer informatie druk op de roze websitebutton!

Vergeet ons ook niet te liken en volgen op facebook en instagram!

The People

Noordeindepad 190

1334 BR Almere

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Toon op kaart

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x sportieve clubjes in Flevoland!

Houdt jouw kind ook zo van lekker sportief bezig zijn? Dan hebben wij goed nieuws! Flevoland is namelijk een super sportieve provincie. Er zijn hier talloze leuke sportclubjes voor kids om uit te kiezen. Om je wat inspiratie te geven verzamelden wij 16 leuke sportclubjes in Flevoland.

Kinderboekenweek in De Nieuwe Bibliotheek

Hoera! Van 1 t/m 12 oktober is het weer Kinderboekenweek, hét jaarlijkse feestje voor kinderen, boekenliefhebbers én fantasie. Dit jaar draait alles om Vol Avontuur. En waar vind je avonturen? Juist: in De Nieuwe Bibliotheek! Kom je mee?

10x gratis uitjes in Flevoland

Een gezellige middag met de kinderen hoeft gelukkig niet duur te zijn. Veel favoriete uitjes in Flevoland voor de kleintjes zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een lijstje met leuke, low-budget kinderactiviteiten voor jullie verzameld!

 

De leukste pompoenboerderijen in Flevoland

Als de herfst aanbreekt, kleuren de velden van Flevoland fel oranje door de pompoenen. Dit is dé ideale tijd om een van de vele gezellige pompoenboerderijen in de regio te bezoeken. Of je nu een perfecte pompoen wilt uitzoeken, leuke activiteiten voor de kinderen zoekt, of wilt genieten van heerlijke herfstgerechten, de boerderijen in Flevoland hebben voor ieder wat wils.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief