Yummy Tummy
Laat je verrassen door de wereldse smaken in dit diverse restaurant in Walibi Holland!
In deze kleurrijke en levendige omgeving kan je opladen voor de rest van jouw spectaculaire dagje uit. Laad ook je device op, tap je eigen frisdrank in een reusable cup of geniet aan de bar van een overheerlijke limonade!
Strijk heerlijk neer op het buitenterras en bewonder de Speed of Sound, Super Swing, Merrie Go’Round en de pratende fontein vanaf de grond. Extra gaaf onder het genot van een Italiaanse pizza, Griekse friet, Mexicaanse nacho’s of Aziatische chicken noodles!
Het restaurant is alleen toegankelijk voor de bezoekers van Walibi Holland.
Voor meer informatie: klik snel op de websitebutton.
TIP: Voor een te gek dagje uit voor het hele gezin kijk je natuurlijk eerst op Kidsproof Flevoland!
Walibi Holland
Spijkweg 30
8256 RJ Biddinghuizen
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x de mooiste wandelingen in de sneeuw met kinderen
Buiten spelen, knisperende sneeuw onder je schoenen én heerlijke rode blosjes van de frisse buitenlucht… sneeuw maakt een wandeling extra bijzonder! In Flevoland zijn verrassend veel plekken waar je met kinderen prachtig kunt wandelen als het wit is. Trek de laarzen alvast aan, want dit zijn de leukste sneeuw-wandelplekken voor jou en je kids.
Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!
Voorlezen is zó’n fijn samen-moment. Even zitten, luisteren en wegdromen. Tijdens de Nationale Voorleesdagen maken ze er bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere een extra groot feestje van, met voorstellingen, voorleesmomenten en leuke activiteiten rondom Kleine Aap.
DIY: Zo maak je zelf sneeuw!
Is de sneeuw weg? Dan maak je het toch gewoon zelf!? Aan al die sneeuwpret van de afgelopen dagen komt helaas ook weer een einde. En dan is het jammer dat de sneeuw weg is. Maar gelukkig kun je het ook zelf maken! Dit doe je eenvoudig met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!