Chinees voorleesuurtje
Elke maand wordt er voorgelezen voor peuters die thuis Chinees spreken in de Nieuwe Bibliotheek Stad!
Voorlezen stimuleert de taalontwikkeling van kinderen. Ook voor kinderen van 3-8 jaar die thuis Chinees spreken, wordt er nu een keer per maand een voorleesmoment in de bibliotheek Stad aangeboden. Kom je ook gezellig luisteren?
Meer informatie? Klik op de roze websitebutton!
TIP: check onze blogspagina regelmatig en meld je aan voor onze nieuwsbrief om zo niks te missen!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
De Nieuwe Bibliotheek Stad
Openingstijden
Zie websitePrijs
GratisLijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Sleepover bij Jumping Jack.
Blijven slapen in de jumphal van Jumping Jack in Almere, hoe cool is dat?
WeerFeest Kidsroute
Een interactieve luisterroute van SONR voor kinderen! Vol avontuur en challenges in Almere.
De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen
Een knotsgekke theatervoorstelling van Meneer Monster in Theater ’t VoorhuysBlogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Kinderfeest
Kom op 23 mei en 29 augustus naar dit gezellige GRATIS kinderfestival in Almere Buiten Centrum! Met leuke activiteiten voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium
Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!