De MuziekSpeelplaats
Muziek voor ieder kind in de buurt!
Muziek toegankelijk maken voor álle kinderen, laagdrempelig en op een veilige plek in de eigen buurt: dat is de droom van muziekproducent Tjeerd Oosterhuis en zijn vrouw, zangeres en presentatrice Edsilia Rombley.
In 2019 richtte Tjeerd, samen met ondernemer Michel Koolmees en met Edsilia als enthousiaste ambassadeur, Stichting De MuziekSpeelplaats op.
Spelenderwijs muziek ontdekken
Kinderen van 7 tot 13 jaar zijn na school van harte welkom om binnen te lopen bij De MuziekSpeelplaats voor een muziekles, een workshop of om vrij te spelen met verschillende instrumenten. Onder begeleiding van een muzikale leider uit de wijk – het Boegbeeld – krijgen de kinderen de ruimte om spelenderwijs hun muzikale talenten te ontdekken, samen muziek te maken en nieuwe vriendjes te ontmoeten.
Druk op de roze website button en ontdek de magie van muziek.
TIP:Kijk eens tussen onze blogs voor nog meer leuke tips!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
De MuziekSpeelplaats
Waddenlaan 1
8223 CL Lelystad
Openingstijden
woensdag en donderdag van 15:00 tot 17:00 uur.Prijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!
Ontbijt, voorstellingen, voorlezen en meer leuke kinderactiviteiten rondom het prentenboek Kleine Aap.
Jumpen & minigolf
Sportieve uitjes bij Jumping Jack en Jacks Magic Forest: trampolinespringen en glow in the dark minigolf!
Luchtvaartmuseum Aviodrome
Luchtvaartmuseum Aviodrome: De leukste vliegbestemming van Nederland!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spelletjes in de sneeuw
Hoera, het sneeuwt! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen in de sneeuw. In deze blog vind je de leukste spelletjes voor nog meer sneeuwpret!
Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!
Voorlezen is zó’n fijn samen-moment. Even zitten, luisteren en lekker wegdromen. Tijdens de Nationale Voorleesdagen maken ze er bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere een extra groot feestje van. Met voorstellingen, voorleesmomenten en leuke activiteiten rondom het prentenboek Kleine Aap.
5x de mooiste wandelingen in de sneeuw met kinderen
Buiten spelen, knisperende sneeuw onder je schoenen én heerlijke rode blosjes van de frisse buitenlucht… sneeuw maakt een wandeling extra bijzonder! In Flevoland zijn verrassend veel plekken waar je met kinderen prachtig kunt wandelen als het wit is. Trek de laarzen alvast aan, want dit zijn de leukste sneeuw-wandelplekken voor jou en je kids.