Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderyoga Yogaboerderij

Bij De Yogaboerderij leuke yogalessen voor kinderen tussen de 6 en 12 jaar.

Kinderyoga is een bijzondere vorm van yoga. Het is een dynamische vorm van yoga aangepast aan de belevingswereld van kinderen van 6 tot en met 12 jaar.

Een kind ontwikkelt zich door spelenderwijs te ervaren. Kinderyoga speelt hierop in en geeft de mogelijkheid om het bewustzijn en zelfvertrouwen te vergroten. Iedere les bestaat uit een thema, bijvoorbeeld een seizoen, een land of krachtdieren.

Hierin komen iedere keer verschillende onderdelen aan bod. Zoals yogahoudingen, zingen, massages, ademhalingsoefeningen, ontspanning, krachtstenen en andere creatieve opdrachten. Tijdens het werken aan de creatieve opdracht krijgt iedereen wat te drinken.

Je kan indien er plek is ieder moment instromen. Een yogales voor kinderen bij De Yogaboerderij in Lelystad duurt een uur. Meer info via de website, klik op de websitebutton, want dan kom je er meteen!

Op zoek naar inspiratie om thuis te knutselen of aan de slag te gaan? Check onze DIY categorie!

De yogaboerderij

Schepenen 9

8232 DB Lelystad

Openingstijden Iedere maandag van 15:45 tot 16:45 uur, m.u.v. vakanties.
Prijs €8,50 per les.
Mail direct

Mail direct naar De yogaboerderij

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Flevoland

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

DIY: Zo maak je zelf sneeuw!

Is de sneeuw weg? Dan maak je het toch gewoon zelf!? Aan al die sneeuwpret van de afgelopen dagen komt helaas ook weer een einde. En dan is het jammer dat de sneeuw weg is. Maar gelukkig kun je het ook zelf maken! Dit doe je eenvoudig met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!

Spelletjes in de sneeuw

Hoera, het sneeuwt! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen in de sneeuw. In deze blog vind je de leukste spelletjes voor nog meer sneeuwpret!

5x de mooiste wandelingen in de sneeuw met kinderen

Buiten spelen, knisperende sneeuw onder je schoenen én heerlijke rode blosjes van de frisse buitenlucht… sneeuw maakt een wandeling extra bijzonder! In Flevoland zijn verrassend veel plekken waar je met kinderen prachtig kunt wandelen als het wit is. Trek de laarzen alvast aan, want dit zijn de leukste sneeuw-wandelplekken voor jou en je kids.

Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!

Voorlezen is zó’n fijn samen-moment. Even zitten, luisteren en lekker wegdromen. Tijdens de Nationale Voorleesdagen maken ze er bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere een extra groot feestje van. Met voorstellingen, voorleesmomenten en leuke activiteiten rondom het prentenboek Kleine Aap.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief