Helpen in het Beatrixpark
Elke 1e zaterdag van de maand kan je je (begeleid) samen inzetten voor het milieu in het Beatrixpark!
Het Beatrixpark is het grootste stadspark van Almere. In 2002 zijn buurtbewoners gestart met het oppakken van kleinschalig aanvullend onderhoudswerk aan het park. Door deze kleinschalige natuurvriendelijke werkzaamheden ontstaat een gevarieerder planten- en dierenleven in het park.
Is je kind gek op planten en dieren? Of wil je je kind graag wat bewuster maken van onze flora en fauna? Kom dan helpen. Elke eerste zaterdag van de maand van 13.30 – 16.30 uur staan er werkzaamheden gepland. Ervaring is geen vereiste, iedereen kan meedoen. Voor gereedschap en deskundige begeleiding wordt gezorgd. Iedereen werkt in zijn eigen tempo. In de pauze is er gratis koffie, thee of fris met een koek.
Zo draag je zelf je steentje bij én heb je ook nog eens veel plezier met elkaar!
Stuur een mailtje om een keer deel te nemen, of klik op de websitebutton voor meer informatie!
Leuke activiteiten in de natuur vind je op Kidsproof Almere!
Beheergroep Buurtbewoners Beatrixpark
Beatrixpromenade
1312 Almere
Openingstijden
Elke eerste zaterdag van de maand, van 13.30 - 16.30 uur.Prijs
GratisLijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Kinderboekenweek 2026: Spot aan!
Theater, muziek, film en workshops: vier Kinderboekenweek 2026 bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!
Uitfestival Almere
Het culturele seizoen start feestelijk met leuke optredens en activiteiten in Almere Centrum.
Avond in ’t Zuiderzeedorp
Beleef samen een sfeervolle Lichtjesavond in het Zuiderzeemuseum met kermis, circus en stormlantaarnsBlogs & inspiratie
Alle blogs
6x de leukste najaarsvoorstellingen bij Meerpaal in Dronten
De herfst is hét moment voor een gezellig theateruitje. Kruip lekker bij elkaar en geniet samen van muziek, humor, spannende verhalen en heel veel theaterpret. Bij Meerpaal in Dronten staat er de komende maanden genoeg op het programma voor kleine én grote theaterfans.
Hans en Grietje Zeewolde: dé magische dag uit in Flevoland
Zin in een bijzonder dagje uit vol magie en avontuur? Pannenkoekenhuis & Speelpark Hans & Grietje in Zeewolde is dé meest betoverende bestemming van Flevoland voor gezinnen met kinderen! Stap in een sprookjeswereld waar plezier en avontuur centraal staan. Deze sprookjesachtige plek combineert een restaurant met een avontuurlijk speelpark en zit vol verrassingen voor jong en oud. Van zwevende tafels en draaiende kamers tot geheime doorgangen en spannende speelplekken, het restaurant en het speelpark zitten boordevol magische verrassingen. Heb je deze unieke plek nog niet bezocht? Lees snel verder en laat je betoveren!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!