Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Jeugdland Haven 7+

Dé huttenbouwspeelplaats voor kids van 7 tot en met 14 jaar, én skelters, trampolines en nog veel meer!

Hutten bouwen bij Jeugdland!

Jeugdland is een huttenbouwspeelplaats voor kinderen van 7 t/m 14 jaar. Jongens en meisjes kunnen hier binnen en buiten lekker spelen. Het nieuwe Jeugdland Haven is een echt speel-eiland geworden met grachten rondom. Er zal dus heerlijk kunnen worden gevaren en geka-
nood. Het ligt ook echt in een natuurrijke om- geving, wat spelen nog avontuurlijker maakt.

Wat kun je buiten doen?

Je kan samen met je vriend(en)/vriendin(nen) je eigen hut bouwen. Er wordt gezorgd voor voldoende hout / spijkers en gereedschap. Als je vaker aan je hut wilt bouwen, mag je een naambordje maken voor op je hut. Verder kun je lekker skelteren op de asfaltbaan of trampoline springen op een van de trampolines. Probeer de toffe kabelbaan of neem een duik in het zwembad!

Als het niet te koud is en het is droog, organiseren ze vaak buitenactiviteiten zoals broodje / pizza bakken boven een echt kampvuurtje, sport en spel activiteiten, meubeltjes voor in je hut maken, mozaïeken, zeskamp en nog veel meer!

Ook gaat Jeugdland Haven samenwerken met de vrijwilligers van het aangrenzende Voedselbos waar veel eetbaars aan planten, struiken en bomen te vinden is. Kinderen kunnen (onder begeleiding) fruit en noten plukken en in de keuken van Jeugdland kan met kinderen worden gekookt en gebakken.

Wat kun je binnen doen?

Binnen kun je gebruik maken van diverse spelmaterialen zoals een poolbiljart, tafelvoetbal,computers, playstation, Wii en tekenspulletjes. Als het koud is of het regent, doen ze vaak binnenactiviteiten zoals knutselen, taart of gebak maken, knexen, filmmiddag of chemische proefjes.

Klik voor meer informatie op de roze websitebutton!

Wist je dat Kidsproof ook tips heeft voor de leukste kinderfeestjes?

Jeugdland Haven

Uithof 51

1353 XB Almere

Openingstijden Openingstijden 2021
woensdag 12.00 tot 17.00 uur
en zaterdag van 11.00 tot 16.00 uur
Prijs €1,00 per kind
Mail direct

Mail direct naar Jeugdland Haven

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Dutch Water Week

Van 17 t/m 21 september is er in Almere volop (top)sport en waterplezier voor jou en je kids!

Herfstfeest bij Stad & Natuur

Een dag vol herfst, natuur en tradities. Op zondag 28 september in het Vroege Vogelbos.

MACHTIG (6+)

Een Bonte, brutale en bovenal verrassende voorstelling van TG.AAA in Kunstlinie Almere

NIKE x SPORT 2000 CHAMPIONS Kids Parcours!

Probeer verschillende sporten uit en ontdek jouw favoriete sport bij Sportpaleis in Almere

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x gratis uitjes in Flevoland

Een gezellige middag met de kinderen hoeft gelukkig niet duur te zijn. Veel favoriete uitjes in Flevoland voor de kleintjes zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een lijstje met leuke, low-budget kinderactiviteiten voor jullie verzameld!

 

Kinderboekenweek in De Nieuwe Bibliotheek

Hoera! Van 1 t/m 12 oktober is het weer Kinderboekenweek, hét jaarlijkse feestje voor kinderen, boekenliefhebbers én fantasie. Dit jaar draait alles om Vol Avontuur. En waar vind je avonturen? Juist: in De Nieuwe Bibliotheek! Kom je mee?

16x sportieve clubjes in Flevoland!

Houdt jouw kind ook zo van lekker sportief bezig zijn? Dan hebben wij goed nieuws! Flevoland is namelijk een super sportieve provincie. Er zijn hier talloze leuke sportclubjes voor kids om uit te kiezen. Om je wat inspiratie te geven verzamelden wij 16 leuke sportclubjes in Flevoland.

De leukste pompoenboerderijen in Flevoland

Als de herfst aanbreekt, kleuren de velden van Flevoland fel oranje door de pompoenen. Dit is dé ideale tijd om een van de vele gezellige pompoenboerderijen in de regio te bezoeken. Of je nu een perfecte pompoen wilt uitzoeken, leuke activiteiten voor de kinderen zoekt, of wilt genieten van heerlijke herfstgerechten, de boerderijen in Flevoland hebben voor ieder wat wils.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief