
De Nieuwe Bibliotheek
Vrije middag? Ga naar De Nieuwe Bibliotheek! Boeken lezen, computeren of meedoen met een activiteit.
Vrije middag? Ga naar De Nieuwe Bibliotheek Almere. Er zijn eindeloos veel boeken om in te lezen, een lounge hoek om strips te verslinden, computers om spelletjes te spelen en regelmatig een knutselactiviteit of kinderfilm. Een basisabonnement voor kinderen is gratis.
De Nieuwe Bibliotheek organiseert veel leuke activiteiten voor kinderen. Voorstellingen, workshops, thema-middagen of gewoon lekker voorlezen: er is altijd wat te doen!
Tip: bekijk nog meer leuke uitjes en activiteiten in De Nieuwe Bibliotheek Almere.
de nieuwe bibliotheek
Stadhuisplein
1315 Almere
Openingstijden
Almere Stad:Maandag, zaterdag en zondag van 10.00 - 17.00 uur
Dinsdag tot en met vrijdag 10.00 - 20.00 uur
Zie de website voor de openingstijden van de bibliotheek in Almere Buiten en Almere Haven.
Prijs
Een klein abonnement is gratis voor kinderen van 0 tot 12 jaar.Meer inspiratie


NIKE x SPORT 2000 CHAMPIONS Kids Parcours!
Probeer verschillende sporten uit en ontdek jouw favoriete sport bij Sportpaleis in Almere
Dutch Water Week
Van 17 t/m 21 september is er in Almere volop (top)sport en waterplezier voor jou en je kids!
MACHTIG (6+)
Een Bonte, brutale en bovenal verrassende voorstelling van TG.AAA in Kunstlinie AlmereBlogs & inspiratie
Alle blogs
16x sportieve clubjes in Flevoland!
Houdt jouw kind ook zo van lekker sportief bezig zijn? Dan hebben wij goed nieuws! Flevoland is namelijk een super sportieve provincie. Er zijn hier talloze leuke sportclubjes voor kids om uit te kiezen. Om je wat inspiratie te geven verzamelden wij 16 leuke sportclubjes in Flevoland.
De leukste pompoenboerderijen in Flevoland
Als de herfst aanbreekt, kleuren de velden van Flevoland fel oranje door de pompoenen. Dit is dé ideale tijd om een van de vele gezellige pompoenboerderijen in de regio te bezoeken. Of je nu een perfecte pompoen wilt uitzoeken, leuke activiteiten voor de kinderen zoekt, of wilt genieten van heerlijke herfstgerechten, de boerderijen in Flevoland hebben voor ieder wat wils.
10x gratis uitjes in Flevoland
Een gezellige middag met de kinderen hoeft gelukkig niet duur te zijn. Veel favoriete uitjes in Flevoland voor de kleintjes zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een lijstje met leuke, low-budget kinderactiviteiten voor jullie verzameld!
