Flevomeer Bibliotheken
Bij Flevomeer Bibliotheken kun je boeken lenen maar ook zijn er regelmatig diverse activiteiten.
Het is toch heerlijk om bij een boek te kunnen wegdromen en je helemaal in het verhaal te kunnen inleven. Bij de bibliotheek ben je daarvoor bij het juiste adres. Je kunt boeken zelf kiezen, lenen en mee naar huis nemen. Ook is er muziek te leen en worden er regelmatig diverse activiteiten georganiseerd.
Neem een kijkje op de website door op de roze button te klikken, hier vind je de uitgebreide informatie over de bibliotheken.
Wist je dat je bij Kidsproof Flevoland ontzettend veel toffe uitjes en activiteiten kunt vinden? Check regelmatig onze uitagenda!
FlevoMeer Bibliotheek Lelystad
De Promesse 4
8232 VX Lelystad
Openingstijden
Kijk op de website voor de openingstijden per locatie!Prijs
Bij bibliotheekbezoek zijn toegang, WiFi en advies gratis. Voor uitlening is een lidmaatschap nodig, bruikbaar in heel Nederland en tot 18 jaar gratis.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Beroepenweken bij Aviodrome
Maak een duikvlucht achter de schermen in de wereld van het vliegen bij Luchtvaartmuseum Aviodrome.
De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen
Een knotsgekke theatervoorstelling van Meneer Monster in Theater ’t Voorhuys
Dolfijne meivakantiekorting!
Ontdek de wondere waterwereld van dichtbij in het Dolfinarium. Nu voor 5 personen maar 75 euro entree.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Kinderfeest
Kom op 23 mei en 29 augustus naar dit gezellige GRATIS kinderfestival in Almere Buiten Centrum! Met leuke activiteiten voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium
Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!