Geocaching Waterlandsebos
Een spannende speurtocht! Kom geocachen in het Waterlandsebos!
Het Waterlandsebos is het centrale, grootste en het oudste gedeelte van het Almeerderhout.
Geocachen is een een schatzoekspel in de echte wereld, gebruikmakend van GPS-ontvangers. Als je van geocachen houdt is het Waterlandsebos natuurlijk een super leuke plek om een speurtocht uit te zetten. Als je de vragen in één keer goed oplost, dan is de route 8 kilometer.
Kijk voor meer informatie over geocaching op de website!
Leuke speurtochten en meer routes zijn te vinden in het Almeerderhout!
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Kleuterbios: Mike & Molly Vieren Feest
Gezellig met je kleintje(s) naar de Kinepolis Kleuterbios; een heel speciaal weekenduitje!
Reserveren 2turvenhoog festival
De kaartverkoop voor 2turvenhoog in Almere is gestart! Hét festival voor de allerkleinste theaterfans.
MEAU bij Kunstlinie Almere
Beleef samen een avond vol Nederlandstalige pop tijdens de theatertour van MEAUBlogs & inspiratie
Alle blogs
Shoppen, spelen en samen op pad in (en om) Almere Centrum
Een dagje met kinderen naar Almere Centrum kan alle kanten opgaan. Combineer winkels en horeca gezellig met leuke kinderactiviteiten. Even de stad in, maar dan op een relaxte manier; mét genoeg energie-uitlaatkleppen.
Lentebucketlist
De lente is begonnen! Tijd voor zonnestralen, frisse lucht en samen genieten van het buitenzijn. Zin in vrolijke voorjaarskriebels? Op de Kidsproof Lentebucketlist vind je 35 toffe activiteiten om samen met je gezin te doen. Gratis te downloaden én superleuk om af te vinken tijdens deze heerlijke lentedagen. Laat het avontuur beginnen!
Kidsproof Kletspraat Lente editie
Welke bloemen zie je in de lente? En wanneer is het voor jou écht lente? Deze en meer leuke vragen over dit vrolijke seizoen vind je in de Kidsproof Kletspraat Lente editie. Dat belooft een gezellig gesprek te worden met je kinderen!