Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Geocaching Waterlandsebos

Een spannende speurtocht! Kom geocachen in het Waterlandsebos!

Het Waterlandsebos is het centrale, grootste en het oudste gedeelte van het Almeerderhout.

Geocachen is een een schatzoekspel in de echte wereld, gebruikmakend van GPS-ontvangers. Als je van geocachen houdt is het Waterlandsebos natuurlijk een super leuke plek om een speurtocht uit te zetten. Als je de vragen in één keer goed oplost, dan is de route 8 kilometer.

Kijk voor meer informatie over geocaching op de website!

Leuke speurtochten en meer routes zijn te vinden in het Almeerderhout!

Geocaching

Prijs gratis toegankelijk

Meer inspiratie

MACHTIG (6+)

Een Bonte, brutale en bovenal verrassende voorstelling van TG.AAA in Kunstlinie Almere

Herfstfeest bij Stad & Natuur

Een dag vol herfst, natuur en tradities. Op zondag 28 september in het Vroege Vogelbos.

Dutch Water Week

Van 17 t/m 21 september is er in Almere volop (top)sport en waterplezier voor jou en je kids!

NIKE x SPORT 2000 CHAMPIONS Kids Parcours!

Probeer verschillende sporten uit en ontdek jouw favoriete sport bij Sportpaleis in Almere

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x sportieve clubjes in Flevoland!

Houdt jouw kind ook zo van lekker sportief bezig zijn? Dan hebben wij goed nieuws! Flevoland is namelijk een super sportieve provincie. Er zijn hier talloze leuke sportclubjes voor kids om uit te kiezen. Om je wat inspiratie te geven verzamelden wij 16 leuke sportclubjes in Flevoland.

De leukste pompoenboerderijen in Flevoland

Als de herfst aanbreekt, kleuren de velden van Flevoland fel oranje door de pompoenen. Dit is dé ideale tijd om een van de vele gezellige pompoenboerderijen in de regio te bezoeken. Of je nu een perfecte pompoen wilt uitzoeken, leuke activiteiten voor de kinderen zoekt, of wilt genieten van heerlijke herfstgerechten, de boerderijen in Flevoland hebben voor ieder wat wils.

10x gratis uitjes in Flevoland

Een gezellige middag met de kinderen hoeft gelukkig niet duur te zijn. Veel favoriete uitjes in Flevoland voor de kleintjes zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een lijstje met leuke, low-budget kinderactiviteiten voor jullie verzameld!

 

Kinderboekenweek in De Nieuwe Bibliotheek

Hoera! Van 1 t/m 12 oktober is het weer Kinderboekenweek, hét jaarlijkse feestje voor kinderen, boekenliefhebbers én fantasie. Dit jaar draait alles om Vol Avontuur. En waar vind je avonturen? Juist: in De Nieuwe Bibliotheek! Kom je mee?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief