Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurpark Lelystad

Heerlijk wandelen, activiteiten doen, alleen of in een groep of een fiets huren? Puur Natuur!

Een bezoek aan Natuurpark Lelystad begint bij het bezoekerscentrum. Er staat een mooie expositie met indrukwekkende opgezette dieren die te zien zijn in het Natuurpark of bekijk de film die gemaakt is tijdens de vier seizoenen. Hier kunt je ook terecht voor meer informatie over activiteiten, speurtochten, (groeps-) excursies en nog veel mee.

Uniek in Nederland: Er is een Eland geboren in het natuurpark . Bekijk hier de eerste bewegende beelden (juni 2016):

Kom spelen bij speeltuin De Beestentoren in Natuurpark Lelystad!
In Natuurpark Lelystad staat een heel mooi speeltoestel waar je lekker op kunt klimmen en klauteren: De Beestentoren! Ben je uitgespeeld? Kijk dan ook eens naar alle gave sculpturen van dieren om je heen. Ze lijken net echt!

Naast de Beestentoren voor kinderen, is er even verderop nog een kleine beestentoren. Deze is speciaal voor dieren en insecten. Misschien zie je ze wel klimmen!

Natuurlijk kan je ook lekker wat drinken of een lunch na de wandeling. Je kan ook een fiets huren, met kinderzitje of een speciale duofiets.

Meer informatie over dit natuurpark lees je op de website via de roze website button!

Meer leuke uitjes vind je natuurlijk op Kidsproof Flevoland!

Het Flevolandschap

Vlotgrasweg 11

8219 PP Lelystad

Openingstijden Het park is (gratis) geopend van zonsopgang tot zonsondergang het hele jaar door.
Mail direct

Mail direct naar Het Flevolandschap

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Flevoland

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

De Kunstbus Tour

De blauwe Kunstbus van Kleur in Cultuur rijdt deze zomer door Almere met gratis creatieve workshops voor

Kidsfun in Almere Centrum

Elke woensdag feest tijdens de zomervakantie in Almere Centrum met Kidsfun activiteiten.

Zomer à la Singer Laren

Zomers Frankrijkgevoel in Singer Laren met uitgebreid kinderprogramma!

Supervoordelig met bus en regionale trein

Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Stap in de wereld van het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Aviodrome is een verrassend leuk zomervakantie-uitje met kinderen!

Onze Kidsproof-reporters gingen naar Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad met de nieuwe Luchtverkeersleiding-expositie, heel veel speeltuinen en een gigagroot buitenterrein. Lees hier hun ervaring.

Zomervakantie uitjes in en om Flevoland voor kids én (groot)ouders.

Voor de leukste vakantie-uitjes zijn we niet gestopt bij onze provinciegrens. Ontdek naast de zomerse favorieten in Flevoland óók een paar leuke tips daarbuiten, op maximaal 1 uur rijden. Zo glijd jij glansrijk die 6 weken zomervakantie door.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Strandjes in Flevoland

Zon, water en strand, een super combinatie met dit weer! In Flevoland zijn er genoeg strandjes, waterspeeltuinen, peuterbaden, buitenzwembaden en zwemplekken. Wij hebben ze voor je op een rij gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief