Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurpark Lelystad

Heerlijk wandelen, activiteiten doen, alleen of in een groep of een fiets huren? Puur Natuur!

Een bezoek aan Natuurpark Lelystad begint bij het bezoekerscentrum. Er staat een mooie expositie met indrukwekkende opgezette dieren die te zien zijn in het Natuurpark of bekijk de film die gemaakt is tijdens de vier seizoenen. Hier kunt je ook terecht voor meer informatie over activiteiten, speurtochten, (groeps-) excursies en nog veel mee.

Uniek in Nederland: Er is een Eland geboren in het natuurpark . Bekijk hier de eerste bewegende beelden (juni 2016):

Kom spelen bij speeltuin De Beestentoren in Natuurpark Lelystad!
In Natuurpark Lelystad staat een heel mooi speeltoestel waar je lekker op kunt klimmen en klauteren: De Beestentoren! Ben je uitgespeeld? Kijk dan ook eens naar alle gave sculpturen van dieren om je heen. Ze lijken net echt!

Naast de Beestentoren voor kinderen, is er even verderop nog een kleine beestentoren. Deze is speciaal voor dieren en insecten. Misschien zie je ze wel klimmen!

Natuurlijk kan je ook lekker wat drinken of een lunch na de wandeling. Je kan ook een fiets huren, met kinderzitje of een speciale duofiets.

Meer informatie over dit natuurpark lees je op de website via de roze website button!

Meer leuke uitjes vind je natuurlijk op Kidsproof Flevoland!

Het Flevolandschap

Vlotgrasweg 11

8219 PP Lelystad

Openingstijden Het park is (gratis) geopend van zonsopgang tot zonsondergang het hele jaar door.
Mail direct

Mail direct naar Het Flevolandschap

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Flevoland

Meer inspiratie

Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival

Kom zaterdag 19 september GRATIS naar het gezellige Fun & Veiligheidsfestival in Almere Buiten Centrum!

Winactie GRATIS A-zwemdiploma bij Optisport Almere

Schrijf je kind in bij een Optisport zwembad in Almere en maak kans op een compleet Zwemdiploma A-traject

Het Grote Almeerse Natuuravontuur

Vies worden was nog nooit zo leuk! Stoere natuuractiviteiten van Stad & Natuur op zo. 13 september.

Connecting People Almere

Leuke workshops en activiteiten tijdens Connecting People op za. 5 september in Almere Centrum.

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5x binnenspeelparadijzen voor urenlang indoor fun!

Heb je zin in een actief uitje, maar is het buiten koud en nat? Of is het zo'n dag waarop je gewoon even lekker binnen wilt spelen met je kids? Ontdek deze tips voor leuke binnenspeelparadijzen in Flevoland.

Kinderboekenweek 2026 in Almere: Spot aan!

Van 30 september tot en met 11 oktober 2026 staat De Nieuwe Bibliotheek in Almere helemaal in het teken van de Kinderboekenweek. Het thema is Spot aan! en dat betekent verhalen over podiumbeesten, optredens en plankenkoorts. Jullie ontdekken samen hoe boeken tot leven komen met theater, muziek, film en creatieve workshops. Een fijne reden om er in de Kinderboekenweek samen op uit te gaan!

Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival

Kom op zaterdag 19 september naar Almere Buiten voor het GRATIS Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival met leuke activiteiten en demonstraties van 11.00 tot 17.00 uur.

Stralende Back to School tips

Het nieuwe schooljaar is een frisse start vol nieuwe plannen. Dit zijn leuke (sport)clubs, knallende kinderfeestjes en toffe uitjes voor je (klein)kids!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!