Natuurpark Lelystad
Heerlijk wandelen, activiteiten doen, alleen of in een groep of een fiets huren? Puur Natuur!
Een bezoek aan Natuurpark Lelystad begint bij het bezoekerscentrum. Er staat een mooie expositie met indrukwekkende opgezette dieren die te zien zijn in het Natuurpark of bekijk de film die gemaakt is tijdens de vier seizoenen. Hier kunt je ook terecht voor meer informatie over activiteiten, speurtochten, (groeps-) excursies en nog veel mee.
Uniek in Nederland: Er is een Eland geboren in het natuurpark . Bekijk hier de eerste bewegende beelden (juni 2016):
Kom spelen bij speeltuin De Beestentoren in Natuurpark Lelystad!
In Natuurpark Lelystad staat een heel mooi speeltoestel waar je lekker op kunt klimmen en klauteren: De Beestentoren! Ben je uitgespeeld? Kijk dan ook eens naar alle gave sculpturen van dieren om je heen. Ze lijken net echt!
Naast de Beestentoren voor kinderen, is er even verderop nog een kleine beestentoren. Deze is speciaal voor dieren en insecten. Misschien zie je ze wel klimmen!
Natuurlijk kan je ook lekker wat drinken of een lunch na de wandeling. Je kan ook een fiets huren, met kinderzitje of een speciale duofiets.
Meer informatie over dit natuurpark lees je op de website via de roze website button!
Meer leuke uitjes vind je natuurlijk op Kidsproof Flevoland!
Het Flevolandschap
Vlotgrasweg 11
8219 PP Lelystad
Openingstijden
Het park is (gratis) geopend van zonsopgang tot zonsondergang het hele jaar door.Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Het IJsbeelden Festival
Geef je kind een onvergetelijke winterervaring bij Het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen!
Magisch Winter
Een sprookjesachtig Wintercircus, schaatsbaan, kerstmarkt en winterspelletjes bij Hans & Grietje!
WinterDroom bij Pantropica
Vijf weken vol lichtjes, schaatsplezier en betoverende momenten bij Pantropica in Luttelgeest.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Allycon Time Travelers 2025
Duik op zaterdag 20 december samen met je kids in een dag vol fantasie, spel en tijdreisplezier. Tijdens AllyCon Time Travelers verandert De Nieuwe Bibliotheek in Almere Stad in een wereld vol ridders, raketten, dino’s en disco. Jullie kleintje duikt van de ene beleving in de andere.
Kaarsjesavond bij Pantropica
Onze Kidsproof-reporters stapten samen de WinterDroom van Pantropica binnen! Een lichtjeswandeling met de kids die we niet snel zullen vergeten.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!