Skate- & skeelerroutes
Rolling, rolling, rolling.... Almere heeft heel veel goede skate- en skeeler paden!
Skeeleren is leuk voor jong en oud, een ideale gezinsactiviteit dus! En Almere is een hele goede ‘skeeler-stad’: er zijn veel autovrije asfalt- en betonpaden. Bekende skateparken zijn die in het Beatrixpark en tegenover Station Oostvaarders.
Bij het VVV kan je een mapje kopen met drie skeelerroutes. Maar ook op de website van skeelerfan Jens Malgren (www.schaatsen.malgren.nl) vind je vijf door hem verzamelde, veilige routes die in lengte varieren.
Veel rolplezier!
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
	De leukste Sinterklaasfilms
De klassiekers en nieuwe Sinterklaas films op Videoland, Pathé Thuis en Prime Video voor het hele gezin!
	8x superleuke lichtjes-uitjes!
Verlicht de donkere dagen met een van de leukste lichtjesactiviteiten in Flevoland! Wij hebben 8 plekken verzameld waar je ogen écht zullen fonkelen. Tijd om er samen op uit te trekken!
	Sinterklaas aftelkalender
Deze aftelkalender is ideaal als antwoord op de vraag: "Mama, hoeveel nachtjes slapen is het nog tot pakjesavond?!" Bij ons thuis wordt deze vraag elke dag minimaal 1x gesteld tot 5 december. De Sinterklaasperiode is natuurlijk ook een hele spannende tijd voor kinderen!