Speeleiland de Meridiaan
Een fantastisch natuurspeeleiland! Hier kun je klimmen, klauteren en spelen met hout, stenen en water!
De Meridiaan is de groene long van Almere Buiten. Je kunt er fietsen, wandelen en spelen. In de Meridiaan wordt hard gewerkt aan het groen. Er is een heus speeleiland!
Deze avontuurlijke speelplek van 1,5 hectare groot is voornamelijk gemaakt van stenen, water en hout. Kinderen hebben meegedacht over het ontwerp.
Leeftijd
kinderen tussen 7 en 14 jaar. Kinderen kunnen de houten uitkijktoren beklimmen of het water oversteken over keien.
Waar
Speeleiland “De Meridiaan” ligt in de Seizoenenbuurt in Almere Buiten, tussen de Buitenring en het Maurice Garinpad, en is gratis toegankelijk.
Kijk voor nog meer leuke speeltuinen in Almere in onze Kidsproof-categorie Eropuit!
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Jij Bouwt de Toekomst
Techniek, theater en toffe doe-activiteiten voor kinderen op het Bouw en Infra Park in Harderwijk.
Zomers klimavontuur
Actievelingen opgelet! Bezoek Fun Forest. Met tokkelbanen en klimmen tussen de bomen via touwen & bruggen
Zomer bij Museum Schokland
Iedere woensdag leuke kinderactiviteiten bij Museum Schokland op UNESCO Werelderfgoed Schokland.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek gamen in de buitenlucht bij Fort Vertier
Onze Kidsproof-reporters (7 en 9 jaar) hebben Fort Vertier vlakbij Harderwijk getest. Gamen in de buitenlucht waarbij je direct iets te weten komt over de Romeinen die hier vroeger hebben gewoond.
Kidsproof Kinderfeest
Kom op 29 augustus naar dit gezellige GRATIS kinderfestival in Almere Buiten Centrum! Met leuke activiteiten voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.