Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Beestenbende

Kom jij de dieren knuffelen op Kinderboerderij de Beestenbende in Almere-Buiten?

Ze zijn weer open! Wel met aangepaste openingstijden, dus check de site voor je een bezoekje brengt!

Al sinds 1991 is er een kinderboerderij in de Bouwmeesterbuurt in Almere Buiten.

Bij Kinderboerderij de Beestenbende vind je veel verschillende dieren. Ze hebben varkens, pony’s, schapen, geiten, kippen, konijnen, cavia’s volièrevogels en katten.

Jaarlijks zijn er op de kinderboerderij een aantal activiteiten en evenementen, zoals het Lentefeest in mei en dierendag rond 4 oktober. Het hele jaar rond is speurtocht Varken Vinny te doen op en rond de kinderboerderij. Ontdek met Vinny welke dieren er op de kinderboerderij wonen en in het park rondom de Beestenbende.

Stichting Stad & Natuur Almere beheert sinds 2014 kinderboerderij de Beestenbende.

Bekijk de website via de roze websitebutton of stuur meteen een bericht via het berichtenformulier.

Toffe kinderfeestjes met dieren of in de natuur vind je ook op Kidsproof Almere!

Kinderboerderij De Beestenbende

M.J. Granpré Molièrestraat 1

1333 KB Almere

Openingstijden Maandag gesloten
Dinsdag t/m vrijdag van 10.00-16.30 uur
Zaterdag: 14:00 tot 16:30 uur
Zondag: 10:00 tot 12:30 uur
Prijs Bezoek aan de kinderboerderij is gratis. Voor speurtochten en activiteiten wordt een kleine bijdrage gevraagd.
Mail direct

Mail direct naar Kinderboerderij De Beestenbende

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Almere Speelt Strandfestival

Gratis festival op het Almeerderstrand vol muziek, theater en gezelligheid

Almere Floats

Twee dagen GRATIS waterpret tijdens Almere Floats, met sport op het Weerwater en muziek aan de Esplanade

Land Art Weekend

Ontdek samen kunst en natuur tijdens het gratis Land Art Weekend in het Waterloopbos

NIKE x SPORT 2000 CHAMPIONS Kids Parcours, doe mee!

Probeer GRATIS verschillende sporten uit en ontdek jouw favoriete sport bij Sportpaleis in Almere

Uitgelicht

RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Grote buitenspeeltuinen in Flevoland

Heerlijk! Een dagje erop uit met de kids naar de speeltuin. Lekker rennen, klimmen, klauteren en nieuwe avonturen beleven. En dat terwijl jullie allemaal een frisse neus halen. Wij hebben fijne, grote speeltuinen in Flevoland voor je op een rijtje gezet!

Ontdek gamen in de buitenlucht bij Fort Vertier

Onze Kidsproof-reporters (7 en 9 jaar) hebben Fort Vertier vlakbij Harderwijk getest. Gamen in de buitenlucht waarbij je direct iets te weten komt over de Romeinen die hier vroeger hebben gewoond.

10 x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje!

Lees snel onze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes! Gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!

Dagje weg naar Zeewolde met kinderen

Wist je dat er in Zeewolde superveel leuke activiteiten voor het hele gezin te doen zijn? In de zomer zijn er allerlei fijne zwemplekken, maar ook met minder zonnig weer hoeven de kids zich zeker niet te vervelen! Wij verzamelden een heleboel tips voor een dagje Zeewolde met kinderen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief