Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Beestenbende

Kom jij de dieren knuffelen op Kinderboerderij de Beestenbende in Almere-Buiten?

Ze zijn weer open! Wel met aangepaste openingstijden, dus check de site voor je een bezoekje brengt!

Al sinds 1991 is er een kinderboerderij in de Bouwmeesterbuurt in Almere Buiten.

Bij Kinderboerderij de Beestenbende vind je veel verschillende dieren. Ze hebben varkens, pony’s, schapen, geiten, kippen, konijnen, cavia’s volièrevogels en katten.

Jaarlijks zijn er op de kinderboerderij een aantal activiteiten en evenementen, zoals het Lentefeest in mei en dierendag rond 4 oktober. Het hele jaar rond is speurtocht Varken Vinny te doen op en rond de kinderboerderij. Ontdek met Vinny welke dieren er op de kinderboerderij wonen en in het park rondom de Beestenbende.

Stichting Stad & Natuur Almere beheert sinds 2014 kinderboerderij de Beestenbende.

Bekijk de website via de roze websitebutton of stuur meteen een bericht via het berichtenformulier.

Toffe kinderfeestjes met dieren of in de natuur vind je ook op Kidsproof Almere!

Kinderboerderij De Beestenbende

M.J. Granpré Molièrestraat 1

1333 KB Almere

Openingstijden Maandag gesloten
Dinsdag t/m vrijdag van 10.00-16.30 uur
Zaterdag: 14:00 tot 16:30 uur
Zondag: 10:00 tot 12:30 uur
Prijs Bezoek aan de kinderboerderij is gratis. Voor speurtochten en activiteiten wordt een kleine bijdrage gevraagd.
Mail direct

Mail direct naar Kinderboerderij De Beestenbende

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Cabin Crew Weekenden

Stap aan boord bij Luchtvaartmuseum Aviodrome en ontdek hoe het is om Cabin Crew te zijn

Urban Sports Games

Vrijheid, grenzen verleggen en jouw eigen (sportieve) stijl ontdekken in Almere Centrum!

Dutch Water Week

Van 30 mei t/m 7 juni is er in Almere volop (top)sport en waterplezier voor jou en je kids!

Optimist on Tour in Almere

Kinderen leren van 2 t/m 6 juni gratis zeilen, kanovaren en suppen tijdens de Dutch Water Week.

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Tips voor de avondvierdaagse

Ik heb een pohotje met vettt! Al op de tafel gezet.....Het is weer avondvierdaagse tijd en dat betekent een drukke periode voor kids maar ook voor ouders!

Strandjes in Flevoland

Zon, water en strand, een super combinatie met dit weer! In Flevoland zijn er genoeg strandjes, waterspeeltuinen, peuterbaden, buitenzwembaden en zwemplekken. Wij hebben ze voor je op een rij gezet!

Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf

Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.

13x de lekkerste ijssalons in Flevoland!

Als de zon schijnt (en stiekem ook als 'ie niet schijnt) is een ijsje altijd een goed idee! Heerlijk verfrissend op die warme dagen en supergezellig om samen met de kids van te genieten. Wij hebben de leukste ijssalons in Flevoland voor je verzameld, van Almere en Lelystad tot Urk! Waar ga jij dit weekend een ijsje eten?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief