Kinderboerderij Den Uylpark
Samen dieren aaien op de Kinderboerderij Den Uylpark in Almere Stad.
Kinderboerderij Den Uylpark is een gezellige Kinderboerderij met varkens, pony’s, kippen, konijnen, geiten, schapen, cavia’s, vogels en ratten. Een plek waar buurtbewoners elkaar ontmoeten en kinderen lekker kunnen spelen. Ze kunnen met een kruiwagen en bezem over het erf rommelen en met de dieren knuffelen. Ook is er een speeltuintje aanwezig. Er worden op de kinderboerderij ook verse eitjes verkocht.
Jaarlijks worden er op de kinderboerderij verschillende activiteiten en evenementen georganiseerd, zoals het Lentefeest in mei en dierendag rond 4 oktober! Kinderboerderij den Uylpark wordt beheerd door Stichting Stad & Natuur Almere.
Klik voor meer informatie op de roze websitebutton!
Wist je dat Kidsproof ook stoere clubjes op een rij heeft gezet?
Kinderboerderij Den Uylpark
Heerenveenpad 43
1324 CB Almere
Openingstijden
Maandag geslotenDinsdag t/m vrijdag van 10.00-16.30 uur
Zaterdag: 10:00 tot 12:30 uur
Zondag: 14:00 tot 16:30 uur
Prijs
Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Kleuterbios: Mike & Molly Vieren Feest
Gezellig met je kleintje(s) naar de Kinepolis Kleuterbios; een heel speciaal weekenduitje!
Reserveren 2turvenhoog festival
De kaartverkoop voor de allerkleinste theaterfans is gestart! Theater, dans, muziek, performances en meer
City in the City
Beleef een middag vol voetbalplezier met sportieve challenges en activiteiten in Almere Centrum.Blogs & inspiratie
Alle blogs
2turvenhoog: hét theaterfestival voor de (aller)kleinsten!
Met theater, dans en muziek en nog veel meer. Check alle voorstellingen en locaties van 27 maart t/m 7 april in Almere.
Paaseitjes versieren zonder verf
Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Sommige paaseitjes kun je zelfs vlak voor de paasbrunch of het paasontbijt nog maken. Laat je hieronder inspireren door onze paaseieren!
Maak je eigen paastakken, maar dan anders!
Wat vliegt de tijd, het is al bijna Pasen! Om alvast een beetje het Paasgevoel te krijgen hebben we 3 vrolijke Paastak varianten bedacht. Net even anders en leuk om samen met de kinderen te maken.