Landal Waterparc Veluwemeer
Op vakantie omringd door water? Dat kan bij Landal Waterparc Veluwemeer in Biddinghuizen!!
Landal Waterparc Veluwemeer ligt direct aan het Veluwemeer. De prachtige appartementen en sfeervolle villa’s bieden je een zeer comfortabel verblijf. Water speelt de hoofdrol tijdens je verblijf op dit vakantiepark. Huur een bootje in de jachthaven of neem een duik in een van de zwembaden. Er is een geweldige indoorspeeltuin waar je lekker je energie kwijt kunt.
Landal Waterparc Veluwemeer is gecertificeerd met een Green Key! Het internationale keurmerk voor duurzame bedrijven in de gastvrijheidssector. Naast dat zij zich sterk maken voor het comfort van de gasten en de kwaliteit van het verblijf, zetten zij zich ook in voor de natuur en samenleving.
Meer informatie over dit waterrijke vakantiepark is te vinden op de website van Landal Waterparc Veluwemeer. Gewoon even op de roze website button klikken.
Weten wat er allemaal te doen is in de omgeving als je hier op vakantie bent? Kijk op de website van Kidsproof Lelystad voor bijvoorbeeld leuke sportieve activiteiten, musea of een restaurant waar je heerlijke met kids kunt eten.
Landal Waterparc Veluwemeer
Leuvenumse Beek 1
8256 TB Biddinghuizen
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Optimist on Tour in Almere
Kinderen leren van 2 t/m 6 juni gratis zeilen, kanovaren en suppen tijdens de Dutch Water Week.
Cabin Crew Weekenden
Stap aan boord bij Luchtvaartmuseum Aviodrome en ontdek hoe het is om Cabin Crew te zijn
Urban Sports Games
Vrijheid, grenzen verleggen en jouw eigen (sportieve) stijl ontdekken in Almere Centrum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor de avondvierdaagse
Ik heb een pohotje met vettt! Al op de tafel gezet.....Het is weer avondvierdaagse tijd en dat betekent een drukke periode voor kids maar ook voor ouders!
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.
Strandjes in Flevoland
Zon, water en strand, een super combinatie met dit weer! In Flevoland zijn er genoeg strandjes, waterspeeltuinen, peuterbaden, buitenzwembaden en zwemplekken. Wij hebben ze voor je op een rij gezet!