Marina Muiderzand
Overnachten in een drijvende chalet, een safaritent, tiny wagon of waterbubbel?
Marina Muiderzand biedt verschillende bijzondere overnachtingsmogelijkheden in samenwerking met Marinaparcs.
Zo kun je in onze haven overnachten met je camper, maar ook in een luxe ingerichte drijvende Chalet, en verschillende Safaritenten. Niet veel nodig behalve een lekker bed? Dan is de Tiny wagon of een Waterbubbel beschikbaar! Dus ook zonder boot is er reden genoeg om te genieten van deze gezellige plek!
Of je nou op zoek bent naar rust, Almere ontdekken of sportief avontuur? Mogelijkheden genoeg. Zo kun je in de buurt bijvoorbeeld zeilen, wandelen, fietsen, in de speeltuintjes spelen of zwemmen bij het eigen strand.
Voor meer informatie over de verschillende accommodaties klik op de roze button.
Wil je ’s avonds lekker uit eten? Of na je eerste nacht uitgerust leuke dingen doen in Almere? Kijk op onze website!
Marina Muiderzand
IJmeerdijk 4
1361 AC Almere
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Gratis toegang Theater ’t Voorhuys
Reserveer gratis tickets voor jouw (klein) kinderen bij mooie jeugdvoorstellingen in Theater ’t Voorhuys.
Kleuterbios: Mike & Molly Vieren Feest
Gezellig met je kleintje(s) naar de Kinepolis Kleuterbios; een heel speciaal weekenduitje!
MEAU bij Kunstlinie Almere
Beleef samen een avond vol Nederlandstalige pop tijdens de theatertour van MEAUBlogs & inspiratie
Alle blogs
Shoppen, spelen en samen op pad in (en om) Almere Centrum
Een dagje met kinderen naar Almere Centrum kan alle kanten opgaan. Combineer winkels en horeca gezellig met leuke kinderactiviteiten. Even de stad in, maar dan op een relaxte manier; mét genoeg energie-uitlaatkleppen.
Kidsproof Kletspraat Lente editie
Welke bloemen zie je in de lente? En wanneer is het voor jou écht lente? Deze en meer leuke vragen over dit vrolijke seizoen vind je in de Kidsproof Kletspraat Lente editie. Dat belooft een gezellig gesprek te worden met je kinderen!
De leukste natuurparken in Flevoland!
Welk seizoen het ook is, een natuur-uitje is heerlijk verfrissend. Spelen, picknicken of een rondje wandelen, in de Flevolandse natuur is genoeg te doen in het groen! Deze natuurparken zijn in elk geval een bezoekje waard.