Overnachten in Safaritenten
Ervaar Glamping in safaritenten op RCN Zeewolde!
Wil je in de natuur kamperen maar heb je geen eigen tent? Dan is deze vrijstaande, stoere Safaritent precies wat je zoekt. Je zult je gelijk thuis voelen in het gezellige en warme interieur. Voorzien van alle basis die je nodig hebt bij je verblijf in de open natuur.
Keuken
De steigerhouten keuken met 4-pits gaskookplaat, koelkast en vriezer en filter koffiezetapparaat heeft een volledige inventaris.
Woonkamer
In de loungehoek kun je lekker luieren en aan de grote eettafel wordt elke maaltijd een feestje.
Slaapkamer
In de Safaritent zijn een tweepersoonsbed, een stapelbed en een eenpersoonsbed aanwezig. De afmeting van de bedden is 0,90 bij 2 meter met enkele dekbedden. Het bijplaatsen van een babybedje is mogelijk in de woonkamer.
Badkamer
De Safaritent heeft een eigen douche en toilet.
Buiten
Bij mooi weer kun je heerlijk buiten zitten op de veranda met picknicktafel. Door de ruime overkapping kun je ook bij iets minder weer toch buiten zitten. De auto mag niet naast de tent geparkeerd maar op de parkeerplaats van het park.
Internet
Je kunt gebruikmaken van gratis WiFi op één apparaat.
Overig
Huisdieren zijn niet toegestaan. Dit is een rookvrije accommodatie.
Meer weten? Klik dan door op de websitebutton en ga naar de website!
Voor leuke activiteiten in de omgeving check je onze eropuit-categorie!
Safaritent Zeewolde
Dasselaarweg 1
3896 LT Zeewolde
Openingstijden
zie websitePrijs
€212Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Herfstvakantie in ARTIS
Ontdek de prachtige kleuren van de herfst in ARTIS. Kom tekenen, speuren, ontdekken, spelen en leren!
Creatief in het Zaans Museum: borduur je etui, sleutelhanger of het wandkleed
Ga deze herfstvakantie creatief aan de slag met naald en draad en werk samen aan een groot kunstwerk!
Herfst-, Halloween- en Nachtklimmen bij Fun Forest
Reserveer en ga Halloween- en Nachtklimmen: voor wie niet bang is in het donker en gek is op hoogtes!Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Hans en Grietje Zeewolde: dé magische dag uit in Flevoland
Zin in een bijzonder dagje uit vol magie en avontuur? Pannenkoekenhuis & Speelpark Hans & Grietje in Zeewolde is dé meest betoverende bestemming van Flevoland voor gezinnen met kinderen! Stap in een sprookjeswereld waar plezier en avontuur centraal staan. Deze sprookjesachtige plek combineert een restaurant met een avontuurlijk speelpark en zit vol verrassingen voor jong en oud. Van zwevende tafels en draaiende kamers tot geheime doorgangen en spannende speelplekken, het restaurant en het speelpark zitten boordevol magische verrassingen. Heb je deze unieke plek nog niet bezocht? Lees snel verder en laat je betoveren!