Kotterbos te voet
De wandelingen van 3 en 5 km in het Kotterbos zijn goed te doen met kids.
Staatsbosbeheer heeft in het Kotterbos twee korte wandelingen uitgezet. Ideaal met kids dus! Start bij de parkeerplaats aan de Aakweg in Almere. Voor de Populierenroute (5 km) volg je de rode paaltjes, voor de Eikenroute (3 km) volg je de witte paaltjes.
Je loopt langs de rand van het moeraslandschap van de Oostvaardersplassen en passeert zo verschillende uitkijkpunten en vogelkijkhutten. Misschien zie je de Heckrunderen wel!
Klik voor meer informatie op de websitebutton!
Op zoek naar een nieuw hobby? Kijk eens in de categorie clubjes!
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Almere Speelt Strandfestival
Gratis festival op het Almeerderstrand vol muziek, theater en gezelligheid
Land Art Weekend
Ontdek samen kunst en natuur tijdens het gratis Land Art Weekend in het Waterloopbos
NIKE x SPORT 2000 CHAMPIONS Kids Parcours, doe mee!
Probeer GRATIS verschillende sporten uit en ontdek jouw favoriete sport bij Sportpaleis in AlmereBlogs & inspiratie
Alle blogs
Strandjes in Flevoland
Zon, water en strand, een super combinatie met dit weer! In Flevoland zijn er genoeg strandjes, waterspeeltuinen, peuterbaden, buitenzwembaden en zwemplekken. Wij hebben ze voor je op een rij gezet!
10 x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje!
Lees snel onze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes! Gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!
Ontdek gamen in de buitenlucht bij Fort Vertier
Onze Kidsproof-reporters (7 en 9 jaar) hebben Fort Vertier vlakbij Harderwijk getest. Gamen in de buitenlucht waarbij je direct iets te weten komt over de Romeinen die hier vroeger hebben gewoond.