
Wandelroute Libellen
Een Wandelroute door het libellenparadijs met vele poelen en oevers in het Kuinderbos!
In natuurgebied Kuinderbos is van alles te beleven: wandelen, mountainbiken en speuren! Staatsbosbeheer heeft diverse wandelingen en een mountainbikeroute voor dit gebied die geschikt zijn voor jong én oud!
De Wandelroute Libellen is met de vele poelen en natuurvriendelijke oevers een prachtige tocht door het libellenparadijs van de Noordoostpolder. Er leven meer dan 45 soorten libellen bij deze watertjes! ’s Zomers kun je tijdens deze wandeling de libellen van dichtbij bewonderen. Deze wandelroute is ongeveer 4 kilometer lang.
Nu al zin om te gaan lopen? De Wandelroute Libellen en het startpunt kan je downloaden. Klik op de roze websitebutton om naar de site te gaan.
Tip: Kijk voor meer uitjes in de buitenlucht bij Eropuit!
Staatsbosbeheer Kuinderbos
Hopweg 21
8314 PX Bant
Prijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie


Land Art Familietour
Ontdek met je familie al rennend, bouwend en dromend de bijzondere landschapskunstwerken van Flevoland.
Jumpen & minigolf
Sportieve gezinsuitjes bij Jumping Jack Almere: trampolinespringen en glow in the dark minigolf!
Onbeperkte Sportdag
Doe gratis mee aan deze toffe dag die Toyota organiseert voor kinderen met een beperking én hun familie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke tips voor moederdag!
Nadat de croissant kruimels uit je bed verwijderd zijn, de nieuwe knutsels aan de muur hangen, is het tijd om leuke dingen te gaan doen! Waar gaan jullie naartoe met Moederdag? Tip voor leuke uitjes en andere inspiratie vind je in deze blog.
De leukste boerderijwinkels met streekproducten!
Als ouder wil je je kinderen niet alleen leren waar ons eten vandaan komt, maar ook hoe lekker en vers het is! Flevoland zit vol met boerderijwinkels en verkooppunten waar je niet alleen top producten haalt, maar waar je ook de boerderij zelf kunt beleven. Dit zijn 15 toffe tips die je niet mag missen:
6 Moederdag-verwen-tips
Het is bijna Moederdag. Wij hebben een aantal originele tips en verrassingen voor de mama's bedacht!