Zeilschip Bounty
Stap met het gezin aan boord van het luxe, traditioneel dwarsgetuigde Zeilschip Bounty!
Meevaren op een zeilschip
Altijd eens op een prachtig zeilschip willen meevaren? Met 9 zeilen (405m2 zeiloppervlak ) en 114 lijnen is deze brigantijn uniek op de Nederlandse binnenwateren! Ervaar de sfeer van de Gouden Eeuw met comfort en gastvrijheid van de 21ste eeuw! Een super leuke ‘educatieve’ zeilbelevenis voor jong en oud.
Leuk voor de kids
Speciaal voor de hele kleine en grotere kinderen zijn er zwemvesten en leuke kinderactiviteiten aan boord. Tijdens de groepsvaart kunnen kinderen onbezorgd rondlopen en rondneuzen. Zij mogen op zoek naar de schatkist en als piraat meehelpen met het zetten van de zeilen of als kapitein meesturen in de stuurhut!
Bij Zeilschip Bounty kun je ook kiezen voor een individueel meezeil arrangement. Stap bijvoorbeeld aan boord tijdens een van de evenementen of huur de boot af voor een te gek Piratenfeestje!
Check de website via de roze websitebutton voor de eerstvolgende afvaart!
Tip: Meer leuke uitjes met het hele gezin vind je op onze themapagina Eropuit.
Zeilschip Bounty
Bataviahaven
Lelystad
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteLijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Dolfijne meivakantiekorting!
Ontdek de wondere waterwereld van dichtbij in het Dolfinarium. Nu voor 5 personen maar 75 euro entree.
Stap deze vakantie terug in de tijd
In Huis van Haven in Almere stap je zó de jaren zeventig binnen. Doe mee met leuke kinderactiviteiten.
Naar Kinepolis in de meivakantie!
Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Almere tijdens de meivakantie?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Deze meivakantie-uitjes in Flevoland spannen écht de kroon
Koningsdag, Bevrijdingsdag, Moederdag en natuurlijk de meivakantie… extra veel leuke momentjes om gezellige dingen samen te doen met je kids. Wij verzamelden deze pareltjes.
Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium
Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!
Kidsproof Kinderfeest
Kom op 23 mei en 29 augustus naar dit gezellige GRATIS kinderfestival in Almere Buiten Centrum! Met leuke activiteiten voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.