Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kamperen bij at Sea!

Kamperen kan op de camping van at Sea Camping in Dronten!

Ruisende boomtoppen, het glinsterende meer en zeilbootjes die spelen met de wind. Beter kun je niet wakker worden, toch?

Bij At Sea overnacht je in een compleet gemeubileerde safaritent aan het water. Ideaal voor watersporters, strandliefhebbers en sportvissers. De safaritenten beschikken over een sfeervolle zithoek, zes slaapplekken en een keuken met servies, koffiezetapparaat, waterkoker, gasfornuis en koelkast.

Vanuit de tent loop je zo naar het privéstrand of de aanlegsteiger. Geen zin om te koken? Schuif dan aan bij het restaurant en proef van het lekkers dat de chefkok je voorschotelt.

Zin in een kampeeravontuur aan het water? Check de site via de roze websitebutton voor meer informatiie of om te boeken!

Rondom de camping is er heel veel te zien, beleven en ontdekken! Kijk maar eens op onze er op uit pagina waar je heel veel tips kunt vinden!

at Sea Camping

Drontermeerdijk 13

8251 PV Dronten

Openingstijden zie website via de roze websitebutton
Prijs zie website via de roze websitebutton
Mail direct

Mail direct naar at Sea Camping

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Reis in de zomervakantie supervoordelig met bus en regionale trein

Extra vakantiepret met Ervaar het OV! Tot en met 31 augustus krijg je hoge korting op dagkaarten.

Zomeractie Jumping Jack

Jump it like it’s hot bij Jumping Jack! Buiten +25 graden? De tweede persoon springt gratis mee!
Korting

Zomertip voor het hele gezin!

Op zoek naar een superleuk, leerzaam en koel uitje deze zomervakantie? Dan is dit jouw tip!

Jij Bouwt de Toekomst

Techniek, theater en toffe doe-activiteiten voor kinderen – op het Bouw- en Infrapark in Harderwijk.

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomerse activiteiten op het Almeerderstrand met Stad & Natuur

Ken je dat gevoel? Zon op je huid, zand tussen je tenen en kinderen die gieren van het lachen terwijl ze zich helemaal uitleven in de natuur? Precies dát gevoel beleef je deze zomervakantie op het Almeerderstrand bij Stad & Natuur. Of je nu een avontuurlijke ouder bent of liever vanaf een kleedje toekijkt terwijl je kind de wereld ontdekt, deze zomerse middagen wil je écht niet missen!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Megaleuke zomervakantie uitjes voor kids in Flevoland

Help… het is al zomervakantie! Zes weken zonder school = zes weken om er lekker samen op uit te gaan. Maar waar haal jij iedere dag weer nieuwe inspiratie vandaan? Geen stress, wij helpen je aan een goed gevulde agenda vol toffe uitjes. Vervelen is geen optie. Check deze en nog meer zomeruitjes in de Uitagenda op Kidsproof.nl

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief