
Buytenplaets Suydersee
Kamperen in Lelystad? Jazeker: Buytenplaets Suydersee! Kamperen; hoe wild wil je het hebben?
Er zijn ook heel wat bijzondere slaapgelegenheden om te overnachten. Wat dacht je van slapen in een rioolbuis, zeecontainer of in een daktent. Bij Buytenplaets Suydersee is het in ieder geval avontuurlijk kamperen!
Door de aanwezige voorzieningen op Buytenplaets Suydersee en de nabijheid van diverse faciliteiten, is deze locatie ideaal om een familieweekend of familie-uitje te organiseren. De keuze is reuze! Van overnachten in je eigen tent of caravan, tot het huren van een boomhut of tiny house. Het kan allemaal en ook nog op maat. En door het kleinschalige karakter van onze locatie zit toch iedereen dicht bij elkaar in de buurt.
De voorzieningen op Buytenplaets Suydersee zijn leuk en niet alledaags. Wat te denken van een Alpacawandeling in het nabij gelegen bos… of een workshop vuur maken en leren koken op open vuur… het kan allemaal. Qua eetgelegenheid is er een overdekte eetplaats die het mogelijk maakt om bij slecht weer droog te zitten.
Klik voor meer informatie op de websitebutton.
TIP: check onze blogspagina vol toffe inspiratieverhalen! Nog toffer is als je je gewoon even aanmeldt voor onze nieuwsbrief en volg ons natuurlijk op facebook en instagram!
Buytenplaets Suydersee
Badweg 1
8223 PA Lelystad
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Urban Sports Games
Vrijheid, grenzen verleggen en jouw eigen (sportieve) stijl ontdekken in Almere Centrum!
Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren! Met twee échte voorstellingsmomenten.
Festival Spot – 2e Pinksterdag
Natuur, plezier & een tikkeltje gekkigheid bij De Oostvaarders in Almere op Tweede Pinksterdag.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Kids & Teens Event
Kom op zaterdag 7 juni GRATIS naar Almere Buiten Centrum voor het Kidsproof Kids & Teens Event van 11.00 tot 17.00 uur.
Leuke tips voor vaderdag!
Vaderdag is dé dag om papa eens even flink in het zonnetje te zetten. Want ook jij hebt toch de leukste, de liefste en de fijnste papa van de hele wereld?
8x mooie pluktuinen voor kinderen
Hoe leuk is het om samen met de kinderen bloemen en groenten te plukken bij een gezellige pluktuin! Met een mandje aan de arm gaan de kinderen hier op plukavontuur. Mooie bloemen en kruiden vind je niet alleen in de bloemenwinkel; verse bloemen uit de tuin blijven zelfs langer goed in een vaas! Wij verzamelden 8 prachtige pluktuinen in Flevoland en verder in Nederland, om te bezoeken met de kids.