Meerstrand
Het Meerstrand, in DUIN, aan het IJmeer is een heerlijke plek om tot rust te komen!
Het Meerstrand is een heerlijke plek om tot rust te komen. Met je voeten in het zand geniet je van het uitzicht over het open water van het IJmeer, met Pampus en Amsterdam aan de overkant.
Dit strand is rustiger dan het zuidelijkere Almeerderstrand en echt gericht op inwoners van DUIN en Poort. Woon je in Kop Noord of Stranddorp? Dan loop je vanuit je huis zo het strand op!
Kom ook lekker genieten!
Klik op de websitebutton voor meer informatie over DUIN!
Voor meer buiten activiteiten kijk je op de pagina Eropuit van Kidsproof!
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Urban Sports Games
Vrijheid, grenzen verleggen en jouw eigen (sportieve) stijl ontdekken in Almere Centrum!
Dutch Water Week
Van 30 mei t/m 7 juni is er in Almere volop (top)sport en waterplezier voor jou en je kids!
Cabin Crew Weekenden
Stap aan boord bij Luchtvaartmuseum Aviodrome en ontdek hoe het is om Cabin Crew te zijnBlogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Kinderfeest
Kom op 23 mei en 29 augustus naar dit gezellige GRATIS kinderfestival in Almere Buiten Centrum! Met leuke activiteiten voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.
Fun & Veiligheidsfestival
Kom op zaterdag 19 september naar Almere Buiten voor het GRATIS Fun & Veiligheidsfestival met leuke activiteiten en demonstraties van 11 tot 5 uur.