Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Eemhof Watersport Beachclub

Coole watersporten zoals suppen, wakeboarden, surfen, zeilen en meer en een lekker hapje eten!

Waterfun!

Zin in een compleet dagje uit aan het water? Bij Eemhof Watersport Beachclub kun je je liefde voor de watersport wel kwijt! Zij bieden begeleide activiteiten als windsurfen, suppen, kanovaren, banaanvaren, wakeboarden, waterskiën, zeilen, strandspellen en meer! Ook kun je gewoon lekker van de zon genieten aan hun eigen strandje in Zeewolde inclusief ligstoelen!

Feest

Ook kun je een cool feestje/uitje voor je kind organiseren! Een leuk familiefeest of een trouwerij is ook mogelijk.

Eten & Drinken

Daarnaast is het mogelijk om als gezin of met kinderen te komen eten en drinken! De menukaart is voor zowel jong als oud een heerlijke verrassing. En het uitzicht over het Eemmeer is fenomenaal!

Meer informatie? Klik op de roze website button!

TIP: neem ook eens een kijkje op onze kidsproof zorg- en opvoedingspagina!

Eemhof Watersport & Beachclub

Slingerweg 7C

3896 LD Zeewolde

Openingstijden Maandag t/m donderdag
9.30 – 22.30 uur
Vrijdag t/m zondag
9.30 – 23.30 uur
Openingstijden gelden maart t/m oktober
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Eemhof Watersport & Beachclub

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Straaljagerweken

Test je kennis en skills! Stap in een straaljagercockpit bij Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad.

Het IJsbeelden Festival

Geef je kind een onvergetelijke winterervaring bij Het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen!

Nationale Voorleesdagen – De Nieuwe Bieb

Ontbijt, voorstellingen, voorlezen & meer leuke kinderactiviteiten rondom het prentenboek Kleine Aap.

Gratis toegang Theater ’t Voorhuys

Reserveer gratis tickets voor jouw (klein) kinderen bij mooie jeugdvoorstellingen in Theater ’t Voorhuys.

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Met deze leuke partijtjes is het voor alle kinderen feest!

Wij trakteren op tips voor kinderfeestjes in Flevoland die 2026 extra bijzonder maken. Samen lachen en vieren, want juist die momenten blijven hangen.

10x gratis uitjes in Flevoland

Een gezellige middag met de kinderen hoeft gelukkig niet duur te zijn. Veel favoriete uitjes in Flevoland voor de kleintjes zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een lijstje met leuke, low-budget kinderactiviteiten voor jullie verzameld!

 

10 x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje!

Lees snel onze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes! Gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!

Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!

Voorlezen is zó’n fijn samen-moment. Even zitten, luisteren en lekker wegdromen. Tijdens de Nationale Voorleesdagen maken ze er bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere een extra groot feestje van. Met voorstellingen, voorleesmomenten en leuke activiteiten rondom het prentenboek Kleine Aap.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief