Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Eemhof Watersport Beachclub

Coole watersporten zoals suppen, wakeboarden, surfen, zeilen en meer en een lekker hapje eten!

Waterfun!

Zin in een compleet dagje uit aan het water? Bij Eemhof Watersport Beachclub kun je je liefde voor de watersport wel kwijt! Zij bieden begeleide activiteiten als windsurfen, suppen, kanovaren, banaanvaren, wakeboarden, waterskiën, zeilen, strandspellen en meer! Ook kun je gewoon lekker van de zon genieten aan hun eigen strandje in Zeewolde inclusief ligstoelen!

Feest

Ook kun je een cool feestje/uitje voor je kind organiseren! Een leuk familiefeest of een trouwerij is ook mogelijk.

Eten & Drinken

Daarnaast is het mogelijk om als gezin of met kinderen te komen eten en drinken! De menukaart is voor zowel jong als oud een heerlijke verrassing. En het uitzicht over het Eemmeer is fenomenaal!

Meer informatie? Klik op de roze website button!

TIP: neem ook eens een kijkje op onze kidsproof zorg- en opvoedingspagina!

Eemhof Watersport & Beachclub

Slingerweg 7C

3896 LD Zeewolde

Openingstijden Maandag t/m donderdag
9.30 – 22.30 uur
Vrijdag t/m zondag
9.30 – 23.30 uur
Openingstijden gelden maart t/m oktober
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Eemhof Watersport & Beachclub

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Urban Sports Games

Vrijheid, grenzen verleggen en jouw eigen (sportieve) stijl ontdekken in Almere Centrum!

Almere Floats

Twee dagen GRATIS waterpret tijdens Almere Floats, met sport op het Weerwater en muziek aan de Esplanade

Kidsproof Kinderfeest

Kom GRATIS naar dit gezellige festival in Almere Buiten Centrum! Met kinderactiviteiten en optredens.

Familiedag bij Jij bent M.

Kunst, creativiteit en bijzondere verhalen tijdens de Familiedag van Jij bent M. bij Kunstlinie in Almere

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Het regent? 40 leuke dingen om thuis te doen met kinderen

Wat doe je met de kinderen als het regent? Geen zorgen, vervelen is verleden tijd! Met deze 40 leuke en creatieve activiteiten voor binnen, kunnen jullie gezellig samen tijd doorbrengen, zelfs als het buiten guur en koud is. Van knutselen en koken tot spannende spelletjes en verhalen vertellen – voor ieder wat wils. Ideaal voor die herfst- en winterdagen die uitnodigen om binnen te blijven. Wat gaan jullie vandaag doen?

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

6 supertips voor een dagje Harderwijk met kinderen!

Ontdek 6 leuke, kindvriendelijke uitjes in Harderwijk! Van klimbos en bowlen tot theater en museum – perfecte inspiratie voor een dagje uit met (klein)kinderen.

13x de lekkerste ijssalons in Flevoland!

Als de zon schijnt (en stiekem ook als 'ie niet schijnt) is een ijsje altijd een goed idee! Heerlijk verfrissend op die warme dagen en supergezellig om samen met de kids van te genieten. Wij hebben de leukste ijssalons in Flevoland voor je verzameld, van Almere en Lelystad tot Urk! Waar ga jij dit weekend een ijsje eten?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief