Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kidsproof blogs

De leukste ervaringsverhalen, seizoensactiviteiten en inspiratie vind je op onze Kidsproof blog-pagina!

Onze blogpagina staat vol met interessante verhalen, tips van ouders, weetjes, feitjes, DIY-tips en nog veel meer. De blogs zijn wat groter dan de andere tips op onze site om je nog beter te informeren en inspireren!

Op de blogpagina verschijnt bijvoorbeeld elke vakantie een uitgebreid overzicht met alle vakantie-activiteiten. Ook per feestdag staat alles wat je moet weten voor je op een rijtje. Dat is handig!

Klik op de roze button om lekker uitgebreid te lezen!

TIP: vergeet ons niet te liken en volgens op Facebook en Instagram!

Meer inspiratie

Winactie GRATIS A-zwemdiploma bij Optisport Almere

Schrijf je kind in bij een Optisport zwembad in Almere en maak kans op een compleet Zwemdiploma A-traject

Kleuterbios met Bumba

Een eerste bioscoopbezoek bij Kinepolis wordt wel héél bijzonder!

Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival

Kom zaterdag 19 september GRATIS naar het gezellige Fun & Veiligheidsfestival in Almere Buiten Centrum!

Het Grote Almeerse Natuuravontuur

Vies worden was nog nooit zo leuk! Stoere natuuractiviteiten van Stad & Natuur op zo. 13 september.

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderboekenweek 2026 in Almere: Spot aan!

Van 30 september tot en met 11 oktober 2026 staat De Nieuwe Bibliotheek in Almere helemaal in het teken van de Kinderboekenweek. Het thema is Spot aan! en dat betekent verhalen over podiumbeesten, optredens en plankenkoorts. Jullie ontdekken samen hoe boeken tot leven komen met theater, muziek, film en creatieve workshops. Een fijne reden om er in de Kinderboekenweek samen op uit te gaan!

Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival

Kom op zaterdag 19 september naar Almere Buiten voor het GRATIS Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival met leuke activiteiten en demonstraties van 11.00 tot 17.00 uur.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

6x de leukste najaarsvoorstellingen bij Meerpaal in Dronten

De herfst is hét moment voor een gezellig theateruitje. Kruip lekker bij elkaar en geniet samen van muziek, humor, spannende verhalen en heel veel theaterpret. Bij Meerpaal in Dronten staat er de komende maanden genoeg op het programma voor kleine én grote theaterfans.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!