Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderboerderij De Stekplek

Kom kijken en genieten van de gezellige beestenbende bij Kinderboerderij De Stekplek op Urk.

Op de Stekplek is er een verscheidenheid aan dieren, schapen, geiten, een koe(tje) en een pony. Ook hebben ze Martine de ezelin. Verder zijn er nog heel veel konijnen in verschillende soorten en maten, veel kippen, kalkoenen en pauwen. De kippen zitten in diverse kippenhokken, bij sommige kippen zitten ook duiven in het hok.

In de wei naast de oude stal worden momenteel wat speeltoestellen gezet maar is nog niet helemaal af.

Het hele jaar door worden er activiteiten aangeboden:

  • Voeren van de dieren: voor € 0,50 kun je een zakje dierenvoer kopen bij het loket.
  • Koffie/thee/limonade/ chips / ijs/ snoep /etc. kun je kopen bij het loket

Onderstaande activiteiten zijn in principe alleen door de weeks en na reservering:

  • Trekkerritjes: Op de boerderij rijdt soms een kleine tractor met aanhangwagen. Kinderen kunnen hier een rondrit mee maken over de boerderij. Bij het loket zijn kaartjes te koop voor €0,50.
  • Rondrit pony: Pony Monja maakt menig kind blij met een ritje op haar rug. Deze ritjes worden alleen bij bijzondere gelegenheden aangeboden, dus niet dagelijks! Als de ritjes aangeboden worden zijn de kosten; € 1,00 per rit. ( Paardenritjes kunnen niet onbeperkt uitgevoerd worden 🙁 max 15 per dag)
  • Ranjakoe: Tijdens je bezoek aan de boerderij kan je, bij bijzondere gelegenheden, een kaartje kopen voor de ranjakoe. Je kunt haar melken, en er komt heel wonderlijk: ranja uit !!! Wel een beker vol, als je kunt melken uiteraard!Kosten: € 0,50 per gemolken bekertje.

Kinderknutselmiddagen:
Een keer per maand op woensdagmiddag is er een knutselmiddag. Knutselen, freubelen, plakken, kleuren, alles is mogelijk. Wanneer is het knutselen? Dat staat aangekondigd in de plaatselijke krant. Kosten zijn meestal €1,50.

In 2015 zijn zij verkozen tot leukste Kinderboerderij van Flevoland! Dat wil toch wel iets zeggen!!

Meer informatie? Klik op de roze websitebutton.

TIP: volg kidsproof ook op facebook en instagram voor de laatste nieuwtjes en wie weet staat er een leuke prijsvraag online!

Kinderboerderij De Stekplek

Urkerweg 62

8322 NB Urk

Openingstijden Maandag tm vrijdag van 11 tot 14u
Zaterdag en zondag gesloten
Prijs toegang is gratis
Mail direct

Mail direct naar Kinderboerderij De Stekplek

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Meivakantie bij Indoor Mountainbike!

Actief uitje bij Indoor Mountainbike Almere in de meivakantie met speciale Moederdag actie!

Dolfijne meivakantiekorting!

Ontdek de wondere waterwereld van dichtbij in het Dolfinarium. Nu voor 5 personen maar 75 euro entree.

Samen klimmen in de meivakantie!

Lekker klimmen in het voorjaarszonnetje bij klimbos Fun Forest Almere.

Naar Kinepolis in de meivakantie!

Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Almere tijdens de meivakantie?

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Koningsdag 2026: wat is er allemaal te doen in Flevoland?

Met Koningsdag kleurt het hele land oranje. Hier vind je een overzicht van leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids!

Deze meivakantie-uitjes in Flevoland spannen écht de kroon

Koningsdag, Bevrijdingsdag, Moederdag en natuurlijk de meivakantie… extra veel leuke momentjes om gezellige dingen samen te doen met je kids. Wij verzamelden deze pareltjes.

Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium

Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief