
Kinderboerderij De Stekplek
Kom kijken en genieten van de gezellige beestenbende bij Kinderboerderij De Stekplek op Urk.
Op de Stekplek is er een verscheidenheid aan dieren, schapen, geiten, een koe(tje) en een pony. Ook hebben ze Martine de ezelin. Verder zijn er nog heel veel konijnen in verschillende soorten en maten, veel kippen, kalkoenen en pauwen. De kippen zitten in diverse kippenhokken, bij sommige kippen zitten ook duiven in het hok.
In de wei naast de oude stal worden momenteel wat speeltoestellen gezet maar is nog niet helemaal af.
Het hele jaar door worden er activiteiten aangeboden:
- Voeren van de dieren: voor € 0,50 kun je een zakje dierenvoer kopen bij het loket.
- Koffie/thee/limonade/ chips / ijs/ snoep /etc. kun je kopen bij het loket
Onderstaande activiteiten zijn in principe alleen door de weeks en na reservering:
- Trekkerritjes: Op de boerderij rijdt soms een kleine tractor met aanhangwagen. Kinderen kunnen hier een rondrit mee maken over de boerderij. Bij het loket zijn kaartjes te koop voor €0,50.
- Rondrit pony: Pony Monja maakt menig kind blij met een ritje op haar rug. Deze ritjes worden alleen bij bijzondere gelegenheden aangeboden, dus niet dagelijks! Als de ritjes aangeboden worden zijn de kosten; € 1,00 per rit. ( Paardenritjes kunnen niet onbeperkt uitgevoerd worden 🙁 max 15 per dag)
- Ranjakoe: Tijdens je bezoek aan de boerderij kan je, bij bijzondere gelegenheden, een kaartje kopen voor de ranjakoe. Je kunt haar melken, en er komt heel wonderlijk: ranja uit !!! Wel een beker vol, als je kunt melken uiteraard!Kosten: € 0,50 per gemolken bekertje.
Kinderknutselmiddagen:
Een keer per maand op woensdagmiddag is er een knutselmiddag. Knutselen, freubelen, plakken, kleuren, alles is mogelijk. Wanneer is het knutselen? Dat staat aangekondigd in de plaatselijke krant. Kosten zijn meestal €1,50.
In 2015 zijn zij verkozen tot leukste Kinderboerderij van Flevoland! Dat wil toch wel iets zeggen!!
Meer informatie? Klik op de roze websitebutton.
TIP: volg kidsproof ook op facebook en instagram voor de laatste nieuwtjes en wie weet staat er een leuke prijsvraag online!
Kinderboerderij De Stekplek
Urkerweg 62
8322 NB Urk
Openingstijden
Maandag tm vrijdag van 11 tot 14uZaterdag en zondag gesloten
Prijs
toegang is gratisToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x leuke vakantiekampen voor deze zomer
Op zoek naar een zomerkamp waar je kind plezier maakt, nieuwe dingen ontdekt en daarna met een grote glimlach thuiskomt? In Flevoland en net daarbuiten zijn er volop toffe kampen te vinden, van sport en natuur tot muziek en theater. Wij hebben de leukste voor je verzameld!
14x kinderfeestjes in en om Almere!
Altijd al een te gek kinderfeestje in Almere willen geven maar kun je niet kiezen? Wij hebben 14 toffe kinderfeestjes voor je op een rij gezet!
Fijne wandelroutes voor kinderen in Flevoland
Lekker wandelen in de natuur is één van onze favoriete weekendbestedingen met de kids. Wij verzamelden een heleboel fijne wandelroutes, die super leuk zijn voor kinderen! Bekijk onze tips voor jullie wandeltocht door Flevoland: