Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuur is een feest

Trek je kaplaarzen aan of wandelschoenen en ga mee de natuur in!

Ontdek de natuur! ‘Natuur is een feest’ kan je daar een handje bij helpen door verschillende toffe activiteiten aan te bieden die je de natuur laten zien op een andere manier!

Ga mee hutten bouwen, pijl en bogen maken, herten kijken, foto’s maken, vogels luisteren, fikkie stoken, wildplukken en schatzoeken! Er is altijd voor iedereen wel iets leuks te beleven. En de activiteiten vinden plaats in veel verschillende regio’s, dus vast ook bij jou in de buurt!

Benieuwd naar de activiteiten? Klik op de roze button om naar de website te gaan.

Tip: Kidsproof heeft alle toffe kinderwinkels voor je op een rijtje gezet. 

Natuur is een feest

Boniplein 72

1094 SG Amsterdam

Openingstijden Zie website voor meer informatie
Prijs Zie website voor meer informatie
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Beroepenweken bij Aviodrome

Maak een duikvlucht achter de schermen in de wereld van het vliegen bij Luchtvaartmuseum Aviodrome.

WeerFeest Kidsroute

Een interactieve luisterroute van SONR voor kinderen! Vol avontuur en challenges in Almere.

Familievoorstelling KLAS (5+)

Circus, acrobatiek en herkenbare chaos in de klas bij Kunstlinie Almere

Lentefeest De Beestenbende

Vier de lente bij De Beestenbende in Almere met schapen scheren, workshops en theater

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Legendarische zomervakantiekampen en uitjes in de regio!

Besef jij je ook ineens dat er na de meivakantie nog maar een paar volle schoolweken zijn tot aan de zomervakantie? Geen paniek: wij hebben de leukste zomervakantiekampen voor je op een rijtje gezet! En leuke uitjes & tips om je mama / degene te bedanken die er altijd voor jou is.

Kidsproof Kinderfeest

Kom op 23 mei en 29 augustus naar dit gezellige GRATIS kinderfestival in Almere Buiten Centrum! Met leuke activiteiten voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.

Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium

Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!

Fun & Veiligheidsfestival

Kom op zaterdag 19 september naar Almere Buiten voor het GRATIS Fun & Veiligheidsfestival met leuke activiteiten en demonstraties van 11 tot 5 uur.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief