Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuur is een feest

Trek je kaplaarzen aan of wandelschoenen en ga mee de natuur in!

Ontdek de natuur! ‘Natuur is een feest’ kan je daar een handje bij helpen door verschillende toffe activiteiten aan te bieden die je de natuur laten zien op een andere manier!

Ga mee hutten bouwen, pijl en bogen maken, herten kijken, foto’s maken, vogels luisteren, fikkie stoken, wildplukken en schatzoeken! Er is altijd voor iedereen wel iets leuks te beleven. En de activiteiten vinden plaats in veel verschillende regio’s, dus vast ook bij jou in de buurt!

Benieuwd naar de activiteiten? Klik op de roze button om naar de website te gaan.

Tip: Kidsproof heeft alle toffe kinderwinkels voor je op een rijtje gezet. 

Natuur is een feest

Boniplein 72

1094 SG Amsterdam

Openingstijden Zie website voor meer informatie
Prijs Zie website voor meer informatie
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Dutch Water Week

Van 30 mei t/m 7 juni is er in Almere volop (top)sport en waterplezier voor jou en je kids!

Almere Speelt Strandfestival

Gratis festival op het Almeerderstrand vol muziek, theater en gezelligheid

Speel samen tijdens de Jantje Beton Buitenspeeldag!

Doe mee! Op woensdag 10 juni verandert heel Nederland in één grote buitenspeelplek.

Optimist on Tour in Almere

Kinderen leren van 2 t/m 6 juni gratis zeilen, kanovaren en suppen tijdens de Dutch Water Week.

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6 supertips voor een dagje Harderwijk met kinderen!

Ontdek 6 leuke, kindvriendelijke uitjes in Harderwijk! Van klimbos en bowlen tot theater en museum – perfecte inspiratie voor een dagje uit met (klein)kinderen.

13x de lekkerste ijssalons in Flevoland!

Als de zon schijnt (en stiekem ook als 'ie niet schijnt) is een ijsje altijd een goed idee! Heerlijk verfrissend op die warme dagen en supergezellig om samen met de kids van te genieten. Wij hebben de leukste ijssalons in Flevoland voor je verzameld, van Almere en Lelystad tot Urk! Waar ga jij dit weekend een ijsje eten?

Het regent? 40 leuke dingen om thuis te doen met kinderen

Wat doe je met de kinderen als het regent? Geen zorgen, vervelen is verleden tijd! Met deze 40 leuke en creatieve activiteiten voor binnen, kunnen jullie gezellig samen tijd doorbrengen, zelfs als het buiten guur en koud is. Van knutselen en koken tot spannende spelletjes en verhalen vertellen – voor ieder wat wils. Ideaal voor die herfst- en winterdagen die uitnodigen om binnen te blijven. Wat gaan jullie vandaag doen?

Tips voor de avondvierdaagse

Ik heb een pohotje met vettt! Al op de tafel gezet.....Het is weer avondvierdaagse tijd en dat betekent een drukke periode voor kids maar ook voor ouders!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief