
Hans-en Grietjeroute
Maak je eigen heksensoep, ontdek het klimkruipklauterpad en ontsnap uit de heksengevangenis!
Ga op avontuur op deze spannende wandelroute in het Harderbos bij Zeewolde. Maak je eigen heksensoep, ontdek het klimkruipklauterpad en ontsnap uit de heksengevangenis!
De route start bij pannenkoekenhuis Hans & Grietje. Je volgt de opdrachtenborden, waarbij enige speurvaardigheid zeker van pas komt. Na wat speuren ontdek je ook wat! Het geheim achter de heksenoren, de veilige dierenpaadjes in het toverbos en wat heksen als discoglitter gebruiken. De echte bikkels pakken ook nog het klimkruipklauterpad mee!
Wil je meer weten over deze leuke wandeling voor kids tussen de 4 en 8 jaar? Klik op de websitebutton!
Tip: Volg jij ons al op facebook en insta? En op Kidsproof ontdek je de leukste uitjes in de Uitagenda!
Meer inspiratie


Jij Bouwt de Toekomst
Techniek, theater en toffe doe-activiteiten voor kinderen – op het Bouw- en Infrapark in Harderwijk.
Zomertip voor het hele gezin!
Op zoek naar een superleuk, leerzaam en koel uitje deze zomervakantie? Dan is dit jouw tip!
Reis in de zomervakantie supervoordelig met bus en regionale trein
Extra vakantiepret met Ervaar het OV! Tot en met 31 augustus krijg je hoge korting op dagkaarten.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Megaleuke zomervakantie uitjes voor kids in Flevoland
Help… het is al zomervakantie! Zes weken zonder school = zes weken om er lekker samen op uit te gaan. Maar waar haal jij iedere dag weer nieuwe inspiratie vandaan? Geen stress, wij helpen je aan een goed gevulde agenda vol toffe uitjes. Vervelen is geen optie. Check deze en nog meer zomeruitjes in de Uitagenda op Kidsproof.nl
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!