Dierenweide De Knotwilg
Bezoek de knusse kinderboerderij De Knotwilg met leuke dieren om te aaien en te knuffelen!
Kinderboerderij de Knotwilg is gelegen in de Schouw 12 achter de basisschool De Kring en direct voor de brug naar het Bultpark in Lelystad.
De Knotwilg is een kleinere locatie van Stichting Dierenweiden Lelystad waar o.a. schapen, geiten, 1 hangbuikvarken, konijnen, cavia’s, kippen en ook een aantal soorten volière vogels worden gehouden.
Op de Knotwilg is er voor iedereen genoeg te zien en te doen. Naast het bekijken en of knuffelen van de dieren zijn er voor de kleine bezoekers ook een aantal tractoren beschikbaar om mee rond te rijden. Naast het ontvangstgebouwtje is er ook een mooie overdekt terras en er staan op het terrein een aantal picknicktafels en bankjes waar je kunt genieten van een kopje koffie, thee, een glaasje limonade, een lekker ijsje, chips of snoepjes die te koop te zijn bij het ontvangstgebouwtje.
Meer informatie vind je op de website via de websitebutton!
Tip: Naast deze kinderboerderij zijn er nog genog andere leuke plekken te bezoeken! Waar? Check ons overzicht!
Stichting Dierenweiden Lelystad
Schouw 12
8232 ZA Lelystad
Openingstijden
13:30 tot 16:30 uur*Mits het weer het toelaat en er voldoende vrijwilligers beschikbaar zijn. Als van tevoren duidelijk is dat het Stadspark gesloten zal zijn, wordt dit gemeld op de Facebook-pagina
Prijs
Vrijwillige donatieLijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Het IJsbeelden Festival
Geef je kind een onvergetelijke winterervaring bij Het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen!
Straaljagerweken
Test je kennis en skills! Stap in een straaljagercockpit bij Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad.
Nationale Voorleesdagen – De Nieuwe Bieb
Ontbijt, voorstellingen, voorlezen & meer leuke kinderactiviteiten rondom het prentenboek Kleine Aap.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!
Voorlezen is zó’n fijn samen-moment. Even zitten, luisteren en lekker wegdromen. Tijdens de Nationale Voorleesdagen maken ze er bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere een extra groot feestje van. Met voorstellingen, voorleesmomenten en leuke activiteiten rondom het prentenboek Kleine Aap.
Met deze leuke partijtjes is het voor alle kinderen feest!
Wij trakteren op tips voor kinderfeestjes in Flevoland die 2026 extra bijzonder maken. Samen lachen en vieren, want juist die momenten blijven hangen.
10 x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje!
Lees snel onze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes! Gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!
10x gratis uitjes in Flevoland
Een gezellige middag met de kinderen hoeft gelukkig niet duur te zijn. Veel favoriete uitjes in Flevoland voor de kleintjes zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een lijstje met leuke, low-budget kinderactiviteiten voor jullie verzameld!