Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dierenweide De Knotwilg

Bezoek de knusse kinderboerderij De Knotwilg met leuke dieren om te aaien en te knuffelen!

Kinderboerderij de Knotwilg is gelegen in de Schouw 12 achter de basisschool De Kring en direct voor de brug naar het Bultpark in Lelystad.

De Knotwilg is een kleinere locatie van Stichting Dierenweiden Lelystad waar o.a. schapen, geiten, 1 hangbuikvarken, konijnen, cavia’s, kippen en ook een aantal soorten volière vogels worden gehouden. 

Op de Knotwilg is er voor iedereen genoeg te zien en te doen. Naast het bekijken en of knuffelen van de dieren zijn er voor de kleine bezoekers ook een aantal tractoren beschikbaar om mee rond te rijden. Naast het ontvangstgebouwtje is er ook een mooie overdekt terras en er staan op het terrein een aantal picknicktafels en bankjes waar je kunt genieten van een kopje koffie, thee, een glaasje limonade, een lekker ijsje, chips of snoepjes die te koop te zijn bij het ontvangstgebouwtje. 

Meer informatie vind je op de website via de websitebutton!

Tip: Naast deze kinderboerderij zijn er nog genog andere leuke plekken te bezoeken! Waar? Check ons overzicht!

Stichting Dierenweiden Lelystad

Schouw 12

8232 ZA Lelystad

Openingstijden 13:30 tot 16:30 uur

*Mits het weer het toelaat en er voldoende vrijwilligers beschikbaar zijn. Als van tevoren duidelijk is dat het Stadspark gesloten zal zijn, wordt dit gemeld op de Facebook-pagina
Prijs Vrijwillige donatie
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Vurige Winteravond

Geniet samen van vuur, lichtjes en winterpret bij Stad & Natuur op het Almeerderstrand.

Ervaar het OV

Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantie

AllyCon Time Travelers

Reis door de tijd en je eigen fantasie bij De Nieuwe Bibliotheek Almere!

Feestshoppen met leuke activiteiten

Feestelijke sferen, leuke verrassingen en kerstplezier voor het hele gezin in Almere Centrum

Uitgelicht

Zuiderzeelicht

Light Safari

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een te gek najaar met de leukste kindervoorstellingen!

De dagen worden korter, de blaadjes vallen en de warme chocolademelk lonkt… Najaar is hét seizoen om samen met je kinderen bijzondere herinneringen te maken. En waar kan dat beter dan in het theater? Kunstlinie in Almere heeft dit najaar een fantastisch programma voor jong én oud. Van peuters tot tieners, van vrolijk theater tot ontroerende musicals. Laat je meevoeren in verhalen die sprankelen van fantasie, muziek, dans en humor. Hieronder een greep uit de leukste kindertheatervoorstellingen die je absoluut niet wilt missen!

8x supersfeervolle winteruitjes met lichtjes in Flevoland!

Verlicht de donkere dagen met leuke lichtjesactiviteiten vlakbij en iets verder van huis! Wij hebben 8 gezellige uitjes verzameld voor jou en je (klein)kids.

Allycon Time Travelers 2025

Duik op zaterdag 20 december samen met je kids in een dag vol fantasie, spel en tijdreisplezier. Tijdens AllyCon Time Travelers verandert De Nieuwe Bibliotheek in Almere Stad in een wereld vol ridders, raketten, dino’s en disco. Jullie kleintje duikt van de ene beleving in de andere.

Kidsproof uitjes die óók mamaproof zijn

Dit is een uitje waar je samen met je kids heerlijk ontspant (mét goede koffie)!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >