Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

The Buffel Company

Kom heerlijke zuivelproducten kopen bij The Buffel Company!

Bij The Buffel Company in Zeewolde kun je heerlijke zuivelproducten kopen gemaakt van de melk van hun eigen waterbuffels! De melk van de waterbuffels wordt verwerkt tot verse zuivelproducten, van de bekende mozzarella tot heerlijk frisse yoghurt.

Kom jij binnenkort een heerlijk ijsje eten? Voor de winkel lopen geiten en schaapen en bij mooi weer lopen de buffels in de wei, waar kinderen kunnen kijken.

The Buffel Company is dagelijks geopend van 8.00 t/m 20.00 uur. Er is ook een melktap! De producten kunnen worden afgerekend via de kassa door middel van selfservice met de pin of gepast contant.

Meer info over de winkel vind je via de roze website button!

Benieuwd naar meer uitjes in de buurt van beestjes? Check onze Kinderboerderij & Dieren pagina!

The Buffel Company

Ossenkampweg 16

3898 LA Zeewolde

Openingstijden Zie roze websitebutton
Prijs Zie roze websitebutton
Mail direct

Mail direct naar The Buffel Company

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Dolfijne meivakantiekorting!

Ontdek de wondere waterwereld van dichtbij in het Dolfinarium. Nu voor 5 personen maar 75 euro entree.

De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen

Een knotsgekke theatervoorstelling van Meneer Monster in Theater ’t Voorhuys

WeerFeest Kidsroute

Een interactieve luisterroute van SONR voor kinderen! Vol avontuur en challenges in Almere.

Beroepenweken bij Aviodrome

Maak een duikvlucht achter de schermen in de wereld van het vliegen bij Luchtvaartmuseum Aviodrome.

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium

Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!

Deze meivakantie-uitjes in Flevoland spannen écht de kroon

Koningsdag, Bevrijdingsdag, Moederdag en natuurlijk de meivakantie… extra veel leuke momentjes om gezellige dingen samen te doen met je kids. Wij verzamelden deze pareltjes.

Kidsproof Kinderfeest

Kom op 23 mei en 29 augustus naar dit gezellige GRATIS kinderfestival in Almere Buiten Centrum! Met leuke activiteiten voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief