The Buffel Company
Kom heerlijke zuivelproducten kopen bij The Buffel Company!
Bij The Buffel Company in Zeewolde kun je heerlijke zuivelproducten kopen gemaakt van de melk van hun eigen waterbuffels! De melk van de waterbuffels wordt verwerkt tot verse zuivelproducten, van de bekende mozzarella tot heerlijk frisse yoghurt.
Kom jij binnenkort een heerlijk ijsje eten? Voor de winkel lopen geiten en schaapen en bij mooi weer lopen de buffels in de wei, waar kinderen kunnen kijken.
The Buffel Company is dagelijks geopend van 8.00 t/m 20.00 uur. Er is ook een melktap! De producten kunnen worden afgerekend via de kassa door middel van selfservice met de pin of gepast contant.
Meer info over de winkel vind je via de roze website button!
Benieuwd naar meer uitjes in de buurt van beestjes? Check onze Kinderboerderij & Dieren pagina!
The Buffel Company
Ossenkampweg 16
3898 LA Zeewolde
Openingstijden
Zie roze websitebuttonPrijs
Zie roze websitebuttonToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
City in the City
Voetbalactiviteiten, sportieve challenges en ontmoet de Almere City FC spelers in Almere Centrum.
Koffie & Theater AUTSJ
Samen theater kijken bij Kunstlinie Almere, met koffie, limonade en AUTSJ van Jaike Belfor
WeerFeest Kidsroute
Een interactieve luisterroute van SONR voor kinderen! Vol avontuur en challenges in Almere.Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x oranje traktaties voor Koningsdag
Met deze 12 oranje recepten voor Koningsdag maak je er thuis een extra feestelijke dag van! Hoe leuk is het om samen met je kinderen in de keuken te staan en zelf deze oranje lekkernijen te maken! Vier een gezellig en smakelijk oranjefeestje thuis met je gezin. Smullen maar!
Kidsproof Kinderfeest
Kom GRATIS naar dit gezellige kinderfestival in Almere Buiten Centrum! Met leuke activiteiten voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!