
The Buffel Company
Kom heerlijke zuivelproducten kopen bij The Buffel Company!
Bij The Buffel Company in Zeewolde kun je heerlijke zuivelproducten kopen gemaakt van de melk van hun eigen waterbuffels! De melk van de waterbuffels wordt verwerkt tot verse zuivelproducten, van de bekende mozzarella tot heerlijk frisse yoghurt.
Kom jij binnenkort een heerlijk ijsje eten? Voor de winkel lopen geiten en schaapen en bij mooi weer lopen de buffels in de wei, waar kinderen kunnen kijken.
The Buffel Company is dagelijks geopend van 8.00 t/m 20.00 uur. Er is ook een melktap! De producten kunnen worden afgerekend via de kassa door middel van selfservice met de pin of gepast contant.
Meer info over de winkel vind je via de roze website button!
Benieuwd naar meer uitjes in de buurt van beestjes? Check onze Kinderboerderij & Dieren pagina!
The Buffel Company
Ossenkampweg 16
3898 LA Zeewolde
Openingstijden
Zie roze websitebuttonPrijs
Zie roze websitebuttonToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Het pérfecte herfstvakantie-uitje: Indoor mountainbiken
Mountainbiken wordt onder (groot)ouders en kids in Flevoland steeds populairder. Niet alleen buiten in de bossen, maar ook binnen op speciale parcoursen. En juist dát maakt het een supertof idee voor een actief uitje in de herfstvakantie!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!