Zelfoogsten bij LOT
Bij Tuinbouwbedrijf LOT in Dronten kun je zelf je eigen biologische groenten en bloemen oogsten!
Hoe leuk is dit: bij Tuinbouwbedrijf LOT kun jij zelf je eigen groenten en bloemen oogsten, op een biologische manier!
Het Tuinbouwbedrijf in Dronten stuurt iedere week een e-mail waarin een lijst staat met de groenten en bloemen die op dat moment kunnen worden geoogst. Op het veld zelf staan bordjes met welke groenten en bloemen je kunt oogsten. Je mag natuurlijk helemaal zelf bepalen op welke tijdstippen je langs wilt komen om de groenten in de tuin te oogsten.
Medewerkers van Tuinbouwbedrijf LOT zijn vaak ’s middags aanwezig om in de tuin te werken. Zij kunnen dan al je vragen beantwoorden!
Over Tuinbouwbedrijf LOT
LOT is een kleinschalig biologisch-dynamisch leerbedrijf dat is gekoppeld aan de Aeres Warmonderhof in Dronten. Het bedrijf biedt de mogelijkheid aan een groep studenten om een jaar lang een eigen onderneming te draaien, de leerervaring staat hierbij voorop en het bedrijf is niet winstgericht.
Meld je aan bij Tuinbouwbedrijf LOT, of lees meer informatie, via de roze websitebutton!
Tuinbouwbedrijf LOT
Wisentweg 13
8251 PB Dronten
Openingstijden
Het oogstseizoen is van 10 mei t/m 31 oktoberPrijs
Zie website voor abonnementenToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Samen klimmen in de meivakantie!
Lekker klimmen in het voorjaarszonnetje bij klimbos Fun Forest Almere.
Naar Kinepolis in de meivakantie!
Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Almere tijdens de meivakantie?
Meivakantie bij Indoor Mountainbike!
Actief uitje bij Indoor Mountainbike Almere in de meivakantie met speciale Moederdag actie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium
Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!
Koningsdag 2026: wat is er allemaal te doen in Flevoland?
Met Koningsdag kleurt het hele land oranje. Hier vind je een overzicht van leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids!