WEI*blij
Bewonder het landschap en ga naar huis met een zelf geplukt boeket uit de wei!
Temidden van groen natuurland en rechte kleurrijke akkers ligt akkerbouw boerderij de Zuiderkrib, een boerderij met Oostenrijkse woning en een schokbetonnen schuur.
Op een gedeelte van de krib ligt de pluktuin “Plukken op de Zuiderkrib” waar je vanaf juli t/m eind oktober tussen 10.00 en 19.00 zelf bloemen kan plukken. Wauw! In de maand juli kun je ook terecht voor de eerste PLUKboeketjes. Materiaal is aanwezig.
Bij WEI*blij worden regelmatig toffe evenementen voor kinderen georganiseerd. Houd de website in de gaten om op de hoogte te blijven.
Meer info over de pluktuin vind je via de roze websitebutton!
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Jumpen & minigolf
Sportieve uitjes bij Jumping Jack en Jacks Magic Forest: trampolinespringen en glow in the dark minigolf!
Indoor Mountainbike
Het ultieme indoor-outdoor uitje in Almere bij Indoor Mountainbike! Kom crossen in een indoor bos.
Luchtvaartmuseum Aviodrome
Luchtvaartmuseum Aviodrome: De leukste vliegbestemming van Nederland!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke activiteiten voor baby, dreumes & peuter!
Super leuke tips voor een dagje thuis spelen! Met deze spel-ideeën kan jouw baby, dreumes of peuter zich prima vermaken.
5x binnenspeelparadijzen voor urenlang indoor fun!
Heb je zin in een actief uitje, maar is het buiten koud en nat? Of is het zo'n dag waarop je gewoon even lekker binnen wilt spelen met je kids? Ontdek deze tips voor leuke binnenspeelparadijzen in Flevoland.
Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!
Voorlezen is zó’n fijn samen-moment. Even zitten, luisteren en wegdromen. Tijdens de Nationale Voorleesdagen maken ze er bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere een extra groot feestje van, met voorstellingen, voorleesmomenten en leuke activiteiten rondom Kleine Aap.