
WEI*blij
Bewonder het landschap en ga naar huis met een zelf geplukt boeket uit de wei!
Temidden van groen natuurland en rechte kleurrijke akkers ligt akkerbouw boerderij de Zuiderkrib, een boerderij met Oostenrijkse woning en een schokbetonnen schuur.
Op een gedeelte van de krib ligt de pluktuin “Plukken op de Zuiderkrib” waar je vanaf juli t/m eind oktober tussen 10.00 en 19.00 zelf bloemen kan plukken. Wauw! In de maand juli kun je ook terecht voor de eerste PLUKboeketjes. Materiaal is aanwezig.
Bij WEI*blij worden regelmatig toffe evenementen voor kinderen georganiseerd. Houd de website in de gaten om op de hoogte te blijven.
Meer info over de pluktuin vind je via de roze websitebutton!
Meer inspiratie


Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren! Met twee échte voorstellingsmomenten.
Kidsproof Kids & Teens Event
Kom GRATIS naar dit gezellige kinderfestival in Almere Buiten Centrum! Voor kids van 2-16 jaar.
Speciale Vaderdag Winactie Outdoorpark SEC Almere
Win een stoer Vaderdag-uitje: gratis boogschieten voor twee!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Kids & Teens Event
Kom op zaterdag 7 juni GRATIS naar Almere Buiten Centrum voor het Kidsproof Kids & Teens Event van 11.00 tot 17.00 uur.
8x mooie pluktuinen voor kinderen
Hoe leuk is het om samen met de kinderen bloemen en groenten te plukken bij een gezellige pluktuin! Met een mandje aan de arm gaan de kinderen hier op plukavontuur. Mooie bloemen en kruiden vind je niet alleen in de bloemenwinkel; verse bloemen uit de tuin blijven zelfs langer goed in een vaas! Wij verzamelden 8 prachtige pluktuinen in Flevoland en verder in Nederland, om te bezoeken met de kids.
Leuke tips voor vaderdag!
Vaderdag is dé dag om papa eens even flink in het zonnetje te zetten. Want ook jij hebt toch de leukste, de liefste en de fijnste papa van de hele wereld?