Watersport & Strand
Kiten, zeilen & paddlen. Jouw feestje met zon, water & strand! Kies jouw waterpret bij Sail Today!
Ken je de mooie locatie van Sail Today in Almere Poort. Bij dat practige uitzicht kun jij je kinderpartijtje vieren: een middagje lekker buiten, met zon, water en strand.
Onder begeleiding van ervaren instructeur(s) gaan jullie leuke dingen doen rondom strand en watersport.
Wat je bijvoorbeeld zou kunnen gaan doen:
– Zeilen in de zeilbootjes (Laser Bug)
– Stand up Paddlen
– Windsurfen
– Kiten (op land bij voldoende wind)
– zwemmen, spetteren en spelletjes
In ieder geval heel veel plezier en uitdaging!
Ontdek jouw favoriete watersport en leef je samen een middagje uit. En o ja, je wordt in ieder geval lekker nat!
Het kinderfeestje is voor groepen vanaf 8 personen en je kunt kiezen uit 3 of 4 uur plezier! Meer weten? Klik op de websitebutton.
Nog meer actieve kinderfeestjes in en om Almere? Ontdek ze op de themapagina kinderfeestjes!
Sail-Today
IJmeerdijk 20
1361 AH Almere
Prijs
Een feestje van drie uur kosten €17,50 pp en een feestje van 4 uur €20,- pToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomervakantie uitjes in en om Flevoland voor kids én (groot)ouders.
Voor de leukste vakantie-uitjes zijn we niet gestopt bij onze provinciegrens. Ontdek naast de zomerse favorieten in Flevoland óók een paar leuke tips daarbuiten, op maximaal 1 uur rijden. Zo glijd jij glansrijk die 6 weken zomervakantie door.
Aviodrome is een verrassend leuk zomervakantie-uitje met kinderen!
Onze Kidsproof-reporters gingen naar Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad met de nieuwe Luchtverkeersleiding-expositie, heel veel speeltuinen en een gigagroot buitenterrein. Lees hier hun ervaring.
Suppen in Flevoland
Suppen: wij zijn helemaal fan van deze populaire watersport! Sinds een paar jaar is deze sport niet meer weg te denken. In Flevoland zijn steeds meer plekjes te vinden waar je een sup kunt huren en het water ontdekt vanaf het sup-board! Bekijk waar je kids deze zomer kunnen (leren) suppen!