Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hutten bouwen 7+

Samen lekker buiten een feesthut bouwen bij Jeugdland Haven, gegarandeerd plezier!

Jeugdland is een huttenbouwspeelplaats voor kinderen van 7 t/m 14 jaar. Jongens en meisjes kunnen hier binnen en buiten lekker spelen. Wist je dat je hier ook je feestje kan vieren?

Je kunt dan samen bouwen aan een feesthut en meedoen met de activiteit van de dag. Je krijgt limonade, snoep en patatjes (dit kost € 4,- p.p.)Als extra kan je de knutselschuur met terras huren voor je feestje. Dan kan je met max. 15 kinderen gebruik maken van deze schuur om de verjaardagstaart te eten, kadootjes uit te pakken en natuurlijk iets knutselen met het aanwezige knutselmateriaal. Dit kan binnen, maar ook op het terras voor de schuur. Tegenover de schuur kunnen de kinderen werken aan hun feesthut.

Kom gerust eens langs om de mogelijkheden te bespreken. Let op: reserveren verplicht voor kinderfeestjes en / of grote groepen!

Klik voor meer informatie op de roze websitebutton!

Wist je dat Kidsproof ook tips heeft voor de leukste kinderfeestjes?

Jeugdland Haven

Meerveldstraat 59

1359 KS Almere

Openingstijden Woensdag 13.30 - 16.30 uur.
Zaterdag en vakantiedagen 11.30 - 15.30 uur.
Prijs Entree & lekker € 4,00 per kind. Huur knutselschuur € 17,50.
Mail direct

Mail direct naar Jeugdland Haven

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Flevoland

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!

Voorlezen is zó’n fijn samen-moment. Even zitten, luisteren en wegdromen. Tijdens de Nationale Voorleesdagen maken ze er bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere een extra groot feestje van, met voorstellingen, voorleesmomenten en leuke activiteiten rondom Kleine Aap.

5x de mooiste wandelingen in de sneeuw met kinderen

Buiten spelen, knisperende sneeuw onder je schoenen én heerlijke rode blosjes van de frisse buitenlucht… sneeuw maakt een wandeling extra bijzonder! In Flevoland zijn verrassend veel plekken waar je met kinderen prachtig kunt wandelen als het wit is. Trek de laarzen alvast aan, want dit zijn de leukste sneeuw-wandelplekken voor jou en je kids.

Spelletjes in de sneeuw

Hoera, het sneeuwt! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen in de sneeuw. In deze blog vind je de leukste spelletjes voor nog meer sneeuwpret!

DIY: Zo maak je zelf sneeuw!

Is de sneeuw weg? Dan maak je het toch gewoon zelf!? Aan al die sneeuwpret van de afgelopen dagen komt helaas ook weer een einde. En dan is het jammer dat de sneeuw weg is. Maar gelukkig kun je het ook zelf maken! Dit doe je eenvoudig met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief