Hutten bouwen 7+
Samen lekker buiten een feesthut bouwen bij Jeugdland Haven, gegarandeerd plezier!
Jeugdland is een huttenbouwspeelplaats voor kinderen van 7 t/m 14 jaar. Jongens en meisjes kunnen hier binnen en buiten lekker spelen. Wist je dat je hier ook je feestje kan vieren?
Je kunt dan samen bouwen aan een feesthut en meedoen met de activiteit van de dag. Je krijgt limonade, snoep en patatjes (dit kost € 4,- p.p.)Als extra kan je de knutselschuur met terras huren voor je feestje. Dan kan je met max. 15 kinderen gebruik maken van deze schuur om de verjaardagstaart te eten, kadootjes uit te pakken en natuurlijk iets knutselen met het aanwezige knutselmateriaal. Dit kan binnen, maar ook op het terras voor de schuur. Tegenover de schuur kunnen de kinderen werken aan hun feesthut.
Kom gerust eens langs om de mogelijkheden te bespreken. Let op: reserveren verplicht voor kinderfeestjes en / of grote groepen!
Klik voor meer informatie op de roze websitebutton!
Wist je dat Kidsproof ook tips heeft voor de leukste kinderfeestjes?
Jeugdland Haven
Meerveldstraat 59
1359 KS Almere
Openingstijden
Woensdag 13.30 - 16.30 uur.Zaterdag en vakantiedagen 11.30 - 15.30 uur.
Prijs
Entree & lekker € 4,00 per kind. Huur knutselschuur € 17,50.Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Indoor Mountainbike Feestje
Mountainbiken, een kinderfeestje vol actie en avontuur bij Indoor Mountainbike Almere.
Jumpen & minigolf
Sportieve uitjes bij Jumping Jack en Jacks Magic Forest: trampolinespringen en glow in the dark minigolf!
Kinderfeestje Kliederlab
Organiseer het leukste en meest creatieve kinderfeestje met het Partylab van het Kliederlab!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.
Strandjes in Flevoland
Zon, water en strand, een super combinatie met dit weer! In Flevoland zijn er genoeg strandjes, waterspeeltuinen, peuterbaden, buitenzwembaden en zwemplekken. Wij hebben ze voor je op een rij gezet!
Tips voor de avondvierdaagse
Ik heb een pohotje met vettt! Al op de tafel gezet.....Het is weer avondvierdaagse tijd en dat betekent een drukke periode voor kids maar ook voor ouders!