Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Paul’s IJs

Heerlijke ijsjes om van te smullen. Gewoon voor de lekker of als er iets te vieren is.

Paul’s IJs is een ijskraam op het Rio de Janeiroplein in Almere Buiten (naast de Albert Heijn). En oh wat is het er druk met mooi weer! Niet verwonderlijk want Hans en zijn vrouw maken heerlijk vers ijs.

Paul’s IJs is pgericht door Paul Homan in 2010. Met een mobiele ijswagen verkocht hij zijn dagelijks vers bereid schepijs op dit gezellige plein (tegenover de Albert Heijn). In 2016 werd de ijswagen verkocht aan Hans de ijsbereider en opende Paul een mooie winkel op het plein. Begin 2019 nam Hans de ijsbereider de ijslepel over, om samen met zijn vrouw het succes van Paul’s ijs voort te zetten. De klanten krijgen nu het beste van 2 gepassioneerde ijsmakers! Dagelijks vers bereid schepijs; roomijs gemaakt met verse koemelk en sorbetijs van vers fruit.

Wat klanten zeggen: “Zij zijn de meest gezellige, maar ook de meest smaakvolle ijssalon van heel Almere”.

Je kunt er ook heerlijke warme dranken krijgen!

Bij Paul’s IJs kun je trouwens ook heerlijke ijstaarten bestellen of een mobiele ijscobar!

Tip: Kijk eens in de categorie Eropuit voor leuke uitjes in Almere!

Paul's IJs

Rio de Janeiroplein

1334 Almere

Openingstijden Elke dag geopend van 11:00 tot 21:00 uur
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Paul's IJs

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival

Kom op zaterdag 19 september naar Almere Buiten voor het GRATIS Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival met leuke activiteiten en demonstraties van 11.00 tot 17.00 uur.

Kinderboekenweek 2026 in Almere: Spot aan!

Van 30 september tot en met 11 oktober 2026 staat De Nieuwe Bibliotheek in Almere helemaal in het teken van de Kinderboekenweek. Het thema is Spot aan! en dat betekent verhalen over podiumbeesten, optredens en plankenkoorts. Jullie ontdekken samen hoe boeken tot leven komen met theater, muziek, film en creatieve workshops. Een fijne reden om er in de Kinderboekenweek samen op uit te gaan!

6x de leukste najaarsvoorstellingen bij Meerpaal in Dronten

De herfst is hét moment voor een gezellig theateruitje. Kruip lekker bij elkaar en geniet samen van muziek, humor, spannende verhalen en heel veel theaterpret. Bij Meerpaal in Dronten staat er de komende maanden genoeg op het programma voor kleine én grote theaterfans.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!