
4 daagse windsurfles
Leer windsurfen bij Windsurfvereniging Almere Centraal tijdens een 4 x 2 uur lesblok!
Onder begeleiding van enthousiaste en gecertificeerde instructeurs krijgen de kinderen tijdens 4 lessen de basis van het windsurfen aangeleerd. Gegarandeerd een leerzame en superleuke lessen voor kinderen vanaf 8 t/m 11 jaar. Er is speciaal materiaal zodat ook de allerkleinste met gemak het zeiltje uit het water kunnen trekken.
Bij alle lessen is het gebruik van het windsurfmateriaal, wetsuit, drijfvest inbegrepen. Je hoeft zelf alleen maar je zwemspullen mee te nemen en (water of gym) schoenen die nat mogen worden. Er wordt wel verwacht dat je kunt zwemmen op z’n minst op niveau A.
Opzet van de 4 daagse windsurfles is als volgt;
Starten met uitleg over de werking van windsurfen
Je krijgt uitleg over de wind(-richtingen) en de verkeersregels op het water
Je leert hoe je surfplank en tuig op te tuigen en te dragen
Je krijgt Instructie op een speciaal ontwikkelde simulator, om snel de basis onder de knie te krijgen
Het grootste gedeelte van de lessen vindt natuurlijk plaats op het water, waarbij je leert;
Zelfstandig heen en weer surfen
Overstag gaan
Gijpen
Aan de wind windsurfen
De kinderen komen gegarandeerd met een big smile van het water. Daar mag je ze aan houden!
De groep bestaat uit maximaal 6 deelnemers. De instructeur gaat samen met je het water op en begeleidt je ook op het water. Het dragen van een drijfvest is verplicht tijdens de lessen.
Het gebruik van het windsurfmateriaal, wetsuit, drijfvest is inbegrepen in de prijs.
Vanaf de startdatum heb je gedurende 4 weken wekelijks op dezelfde dag een windsurfles.
Voor meer informatie ga je naar de website via de roze websitebutton.
Feestje te vieren? Kidsproof heegft de leukste feestplekken voor je op een rijtje gezet! Klik hier snel door voor alle tips!
Windsurfvereniging Almere Centraal
Surfstrand Haven 2
1353 CT Almere
Openingstijden
Ochtendlessen: 10.00-12.00Prijs
4 x 2 uur voor kinderen € 140,-Toon op kaart
Meer inspiratie


Jeugdfonds Sport & Cultuur
Het Jeugdfonds Sport & Cultuur Almere is er voor gezinnen die het financieel niet zo breed hebben!
United Dance Almere
Voor o.a. Toddlerdance, Kids(song &) dance, ballet, urban dance en tapdance kun je naar United Dance!
Indoor Mountainbike
Leer alles over mountainbiken tijdens deze toffe lessen bij Indoor Mountainbike Almere!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Na de wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag buiten zijn! De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om samen met de kinderen lekker buiten te doen.
Kidsproof Kletspraat Lente editie
Welke bloemen zie je in de lente? En wanneer is het voor jou écht lente? Deze en meer leuke vragen over dit vrolijke seizoen vind je in de Kidsproof Kletspraat Lente editie. Dat belooft een gezellig gesprek te worden met je kinderen!
Vier je Kliederfeestje bij het Partylab van Kliederlab!
Kinderen en kliederen = een gouden combinatie! Kies voor een origineel en creatief kinderfeestje waar de kids nog lang over na zullen kletsen.