Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De IJstuin Dronryp

Zin in wat lekkers? Ga dan naar De IJstuin in Dronryp!

De IJstuin kun je vinden aan de rand van het dorp Dronryp. Het is een combinatie van een ijssalon, een theetuin en een chocoladewinkel met dieren erbij.

Het ijs wordt hier vers gemaakt en kan aan één van de picknicktafels in de tuin worden genuttigd. Naast heerlijk ijs, kun je hier ook koffie, thee en limonade met zelfgemaakte chocoladetruffels krijgen.

Voor de kids is er een enorme zandbak om in te spelen en je kunt hier ook zelf verse munt voor in de thee knippen!

Wil je meer weten over De IJstuin? Klik dan op de roze button.

Een dagje weg met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze eropuit-pagina!

De IJstuin Dronryp

Ljouwertertrekwei 38

9035 ED Dronryp

Openingstijden de openingstijden wisselen per seizoen. Kijk even op de website voor de actuele tijden.
Mail direct

Mail direct naar De IJstuin Dronryp

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Fryslân

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

35 tips voor een fijne Hemelvaart in Friesland

Alweer een fijn lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben we een heleboel tips verzameld voor thuis en wanneer je er op uit wilt.

15x tips voor Ameland met kinderen

Op Ameland valt van alles te beleven. Wat dacht je van wadlopen, wandelen, genieten van het strand, de zee en de zon? Ook kun je hier surfen, zwemmen, heerlijk eten en nog veel meer! Hieronder hebben we de leukste tips voor een dagje uit op Ameland voor je op een rijtje gezet.

6x állerleukste speeltuinen in Friesland

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste buitenspeeltuinen in Friesland, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

Heel veel tips voor kinderuitjes met Pinksteren

Met een lekker lang en hopelijk een beetje zonnig Pinksterweekend voor de deur hebben we weer heel veel leuks voor jou verzameld!