Ijssalon W’iis
Met veel plezier maakt Wiebe ambachtelijke ijscreaties. Kom jij ook een keer een ijsje halen?
Met veel plezier maakt Wiebe De Jong ambachtelijke ijscreaties. Hij wil een uniek product neerzetten.
Hij maakt van alles! IJssticks, schepijs, ijs in tonnetjes en ijstaarten. Waar het kan, maakt hij gebruik van lokale product.
W’iis is gevestigd aan de Dijk 2 te Dokkum.
Komen jullie een keer een ijsje halen bij Wiebe?
Voor meer info klik je op de roze button.
Ijssalon W’iis
De Dijk 2
9101 MN Dokkum
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x natuurspeeltuinen in Friesland
Wat is er fijner dan lekker buiten in de natuur banjeren? Je eigen verhalen verzinnen en je fantasie de vrije loop laten? Geniet van het buitenleven met onze favoriete natuurspeeltuinen en speelbossen in Friesland. Extra leuk is dat ze (vaak) gratis toegankelijk zijn. Oh ja,... vies worden mag!
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).