Piraten & zeemeerminnen
Durf jij als piraat of zeemeermin op zoek te gaan naar de schat in het Fries Scheepvaart Museum?
De koning van de zee is de code van zijn schatkist kwijtgeraakt. Durf jij met een ooglapje of kroontje opdrachten uit te voeren, vragen te beantwoorden en zo de schatkist te vinden én de code te kraken? Je gaat het hele museum door om op zoek te gaan naar stukjes van de code. En je krijgt een tas of kist mee met spullen die je nodig hebt, om de opdrachten te kunnen uitvoeren en de vragen te beantwoorden.
Heb je de schatkist gevonden en de code gekraakt? De koning van de zee is je erg dankbaar! Je mag na afloop bij de museumbalie jouw beloning ophalen.
Durf jij het aan? Ai, ai piraat en zeemeermin. Klik snel door via de roze websitebutton voor meer info!
TIP: Het Fries Scheepvaar Museum heeft ook een Vikingroute en een Stickertour. Bovendien is er een écht kindermuseum, waar je alles mag aanraken. Een super interactief deel van het museum; speciaal voor kinderen. Je kunt er verkleden, ‘varen’, bouwen, en heel veel ontdekken!
De speurtocht is tijdens openingstijden te doen m.u.v (school)vakanties
Fries Scheepvaart Museum
Kleinzand 16
8601 BH Sneek
Toon op kaart
Meer inspiratie
Oudhollandse kermis!
Zwier samen door de herfstvakantie op de Oudhollandse kermis van het Zuiderzeemuseum in Enkhuizen.
Spinnenexcursie (8+)
Speur samen met It Fryske Gea naar spinnen en andere herfstkriebelaars in Nationaal Park De Alde Feanen.
Kidsfestival bij De Lawei
Vier de herfstvakantie bij De Lawei in Drachten met theater, films, creatieve workshops én een Kidslunch!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Dieren knutselen met bladeren
In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
De leukste uitjes als het regent in Friesland
Verpest de regen jullie geplande uitstapje? Niet getreurd! We hebben een plenty tips om jullie dag tot een succes te maken. Er is zoveel te beleven!