Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het zand van gisteren (6+)

Een voorstelling over je hoofd boven water houden en eigen kapitein zijn, zelfs als je tegenwind hebt!

Jansen & De Boer nemen je mee in een poëtisch verhaal over grenzeloze liefde. 

Er was eens een koning. Koning Felipe. Hij was een koning, zoals je je een koning voorstelt. Hij had een mantel en een kroon en een troon en een lakei. Nee wacht, geen lakei. De koning had een lakei nodig! En hij moest trouwen. Trouwen? Ja, Koning Felipe moest trouwen van zijn moeder. Dat hoort zo, als je koning bent. Bovendien moet je altijd naar je moeder luisteren, toch?

Koning Felipe was al tot over zijn oren verliefd. Tot over zijn prachtige zwarte haren, tot ver boven zijn hoofd. Zijn liefde was nog hoger dan een vlieger in de lucht. Maar wanneer zijn moeder erachter komt op wat voor arme sloeber hij eigenlijk verliefd is, valt alles in het water. Wat moet je doen als je niet bij je geliefde mag zijn? Tegen wie praat je als je niemand hebt om tegen te praten?

De voorstelling Het zand van gisteren is zondag 13 april om 15.00 te zien bij Posthuis Theater in Heerenveen.

Klik voor meer info en tickets op de roze websitebutton.

TIP: Op zoek naar meer voorstellingen? Neem dan een kijkje bij de uitagenda met een handig overzicht.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Posthuis Theater

Fok 78

8441 BR Heerenveen

Openingstijden Zondag 13 april om 15.00
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Posthuis Theater

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Princessehof

Ontdek het koninklijke stadspaleis met de hele familie. Kinderen hebben gratis entree!

Fries Museum

Bewonder de schatkamer van Friesland in het Fries Museum! Entree is gratis t/m 17 jaar.

Piraten in de Zoo

Stap in het piratenavontuur bij AquaZoo Leeuwarden tijdens Piraten in de Zoo!

Nieuw: Climbing Club

Klauteraars gezocht! Meld je kids aan voor een gratis proefles bij de Climbing Club in Heerenveen.

Uitgelicht

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland

Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!

25 x doen in de lente in Friesland

25 Dingen om te doen met de kids in de lente in Friesland, vink jij ze allemaal af?

Gratis uitjes in Friesland

Ben je op zoek naar een leuk kinderuitje dat niet zo duur is of zelfs gratis? Dat kan. Er zijn supertoffe dingen om te doen die helemaal niets kosten! Bekijk onze leuke tips voor gratis kinderuitjes en activiteiten in Friesland.

Lente knutsels maken!

Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!