Sam & Julia (3+)
Het is opnieuw muizen geblazen voor de twee nieuwsgierigste muizen van het land.
Na het grote succes van ‘Het Muizenhuis: Sam & Julia op reis’ kon een vervolg niet uitblijven. Dat is goed nieuws voor de kleintjes onder ons, die gek zijn op het muizenstel uit de populaire boekenreeks van Karina Schaapman. Ze krijgen opnieuw het bijzonder avontuurlijke leven van de twee nieuwsgierigste muizen van het land voorgeschoteld.
Als Sam en Julia hun lievelingsspeelgoed kwijtraken, is het muizen geblazen en begint een doldwaas avontuur door het muizenhuis heen. Ze gebruiken gevonden voorwerpen als snufjes om hun speelgoed terug te vinden, krijgen hulp van de andere muizenbewoners en maken muziek met alles wat ze maar kunnen vinden. Onderweg komen ze erachter dat het niet meer uitmaakt of ze vinden wat ze zochten, want alles wat je onderweg vindt, is veel leuker!
De voorstelling Sam & Julia is zondag 16 februari om 14.30 te zien bij Noorderkerkzaal in Sneek.
Klik voor meer info en tickets op de roze websitebutton.
TIP: Meer activiteiten vind je in onze Uitagenda.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Theater Sneek
Westersingel 28
8601 GR Sneek
Openingstijden
Zondag 16 februari om 14.30Prijs
€12,50Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Imaginarium Festival
In het eerste weekend van de zomervakantie, op 3, 4 en 5 juli is het tijd voor het Imaginarium Festival!
Tekenen in de tuin op zondag in de zomer
Schuif deze zomervakantie aan voor een leuke tekenmiddag in de tuin van Keramiekmuseum Princessehof!
2026: Gratis Dinsdag!
In 2026 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdag, behalve de schoolvakanties regio NoordBlogs & inspiratie
Alle blogs
Zomer Bucket list Friesland
We hebben voor deze zomerbucketlist 50 top-uitjes verzameld voor de zomer. Bijna alle uitjes kun je doen in het mooie Fryslân. Er staan ook een paar tips in buiten de regio, maar die waren té leuk om niet te noemen ;)
15x tips voor Ameland met kinderen
Op Ameland valt van alles te beleven. Wat dacht je van wadlopen, wandelen, genieten van het strand, de zee en de zon? Ook kun je hier surfen, zwemmen, heerlijk eten en nog veel meer! Hieronder hebben we de leukste tips voor een dagje uit op Ameland voor je op een rijtje gezet.
7x natuurspeeltuinen in Friesland
Wat is er fijner dan lekker buiten in de natuur banjeren? Je eigen verhalen verzinnen en je fantasie de vrije loop laten? Geniet van het buitenleven met onze favoriete natuurspeeltuinen en speelbossen in Friesland. Extra leuk is dat ze (vaak) gratis toegankelijk zijn. Oh ja,... vies worden mag!