

Blogs & inspiratie
Heel veel tips voor kinderuitjes met Pinksteren
Gepubliceerd op 1 mei 2025
Met een lekker lang en hopelijk een beetje zonnig Pinksterweekend voor de deur hebben we weer heel veel leuks voor jou verzameld!

Check de leukste uitjes van de komende tijd in onze uitagenda Deze link opent in een nieuwe tab.
H A V E F U N
Lees ook:
Alle blogs

Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
6x kindvriendelijke restaurants in Harlingen
Ga je met de boot vanaf Harlingen of ben je er een dagje of een weekend... het maakt niet uit. Harlingen geeft een instant vakantiegevoel. Avontuur! Wij vonden er de leukste kindvriendelijke restaurants voor jou!
12x de lekkerste ijssalons in Friesland
Lekker weer, zonnetje erbij! Een ijsje halen is áltijd feest! Wij zochten voor jou dé kidsproof topadresjes op. De mooiste terrasjes en de leukste plekjes, zodat jij er ook lekker bij zit.Meer inspiratie

Spelen, puzzelen, varen, bouwen
Ook dit jaar is er weer genoeg te doen in de zomervakantie bij Fries Scheepvaartmuseum!
Aquapark Sneek
Friesland heeft een cool Aquapark in Sneek! Superleuk om te doen, ook als kinderfeestje! 7+
Princessehof
Ontdek het koninklijke stadspaleis met de hele familie. Kinderen hebben gratis entree!