Alpaca World boerderij
Kom naar dé Alpaca boerderij van Friesland en geniet van deze leuke activiteiten voor het hele gezin!
Net buiten de Elfstedenstad Workum op een steenworp afstand van het IJsselmeer ligt de prachtige Alpacaboerderij van Doede en Veronique Hofman. Waar eerst de focus lag op paarden is de bedrijfsactiviteit uitgebreid door interesse en liefde voor de alpaca. Doede en Veronique hebben een diverse groep alpaca’s (in 2022 tussen de 16 en 20 alpaca’s) op de boerderij en willen je graag laten kennismaken met deze mooie dieren.
Ga voor een leuke Meet&Greet. Je krijgt eerst uitleg over de alpaca’s. Er lopen ongeveer 22 alpaca’s rond. Uiteraard is er gelegenheid voor het stellen van vragen over de alpaca’s en daarna worden alle alpaca’s aan je voorgesteld.
Vervolgens krijg je een beetje voer en wordt er uitgelegd hoe je met de alpaca omgaat. De alpaca’s zijn van nature geen knuffeldieren maar zijn wel erg nieuwsgierig. Ze zullen jou zelf benaderen en de meesten kunnen ook geaaid worden.
Daarnaast is er voldoende tijd om met de alpaca op de foto te gaan. De alpaca’s kunnen soms wel geknuffeld worden, als men heel rustig is laten ze dat wel toe. Er zijn er zelfs een paar bij die een kusje geven. Veel interactie dus!
De gehele Meet & Greet duurt 45 min en kost € 10 pp. Wil je er koffie met wat lekkers bij? Dan is de Meet & Greet deluxe een aanrader. Koffie/thee met een bordje Sweets (bijv. donut, suikerbrood, bonbon)
Neem daarna nog even een kijkje in het winkeltje vol met alpaca souvenirs!
Klik even door via de roze websitebutton voor alle arrangementen, reserveren en openingstijden van Alpaca World Friesland.
Alpaca World Friesland
Slinkewei 7
8711 HC Workum
Openingstijden
Check de website via de roze button voor de openingstijden.Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Borduren in de herfstvakantie
Ga samen creatief aan de slag met wol tijdens de Borduurweek van Pleed in het Fries Scheepvaart Museum!
Festival Het Avontuur
Vier dagen vol jeugdtheater, workshops en leuke activiteiten tijdens de herfstvakantie in Leeuwarden!
Maak je eigen sierspeld
In de herfstvakantie kan je deze leuke gratis familieworkshop doen in het Fries Museum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste uitjes als het regent in Friesland
Verpest de regen jullie geplande uitstapje? Niet getreurd! We hebben een plenty tips om jullie dag tot een succes te maken. Er is zoveel te beleven!
10x Dieren knutselen met bladeren
In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)